banner277

Başkan Gümrükçüoğlu tarihi binada ilk kabulünü vatandaşlara yaptı

Haber : Melek çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Meydan Parkı II. etap kentsel yenileme projesi çerçevesinde yeniden düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan tarihi Belediye binasında ilk kabulünü vatandaşlara yaptı.

Başkan Gümrükçüoğlu tarihi binada ilk kabulünü vatandaşlara yaptı

 Başkan Gümrükçüoğlu tarihi binada ilk kabulünü vatandaşlara yaptı


Haber : Melek çakır   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Meydan Parkı II. etap kentsel yenileme projesi çerçevesinde yeniden düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan tarihi Belediye binasında ilk kabulünü vatandaşlara yaptı.

HALK GÜNLERİ TARİHİ

BİNADA YAPILACAK

Her hafta Salı günleri ‘halk günü’ gerçekleştiren Başkan Gümrükçüoğlu, bu haftaki halk gününü tarihi Belediye binasında gerçekleştirdi. Salı günleri vatandaşlar ile bir araya gelerek dertlerini dinleyip çözüm üretmeyi gelenek haline getiren Gümrükçüoğlu’nun bundan sonra da halk günlerini tarihi Belediye binasında gerçekleştireceği ifade edildi.

Bugün gerçekleştirdiği halk gününde hemşehrilerini kabul eden Gümrükçüoğlu, talep ve sorunlarını dinlediği Trabzonlular ile uzun süre sohbet etti.
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2017, 18:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273