banner277

Bakan Karaismailoğlu Düzköy’ü Ziyaret Etti

Bir dizi açılış ve inceleme için dün gece havayolu ile Trabzon’a gelen geceyi Trabzon’da geçiren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bu sabah erken saatte ilk olarak Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan’ın makamında ziyaret etti .

Bakan Karaismailoğlu Düzköy’ü Ziyaret Etti


Bakan Karaismailoğlu daha sonra Yeni Zigana Tünelinde ilk ışığı gördüm törenine oradan TTSO’ya daha sonra ,Akçaabat,Sonrasında Düzköy İlçesine giderek Devlet yatırımlarını yerinde inceleme fırsatı buldu .Bakan Karaismailoğlu Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara’yı makamında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Milletvekili Adnan Günnar,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu,Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Mehmet Atmaca ,Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu,Karayolları Bölge Müdürü ,Daire amirleri ve partililer ile ziyaret etti. .Düzköy’de yapılan ve yapılacak projeler masaya yatırıldı .Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara’nın istekleri dinlendi .

Ziyaret sonrası Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara Bakan Karaismsiloğlu’na böyle teşekkür etti . 

BAŞKAN ANKARA ,BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NA TEŞEKKÜR ETTİ 
Ankara ;Şehrimize önemli katkıları olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu İlçemize ve Belediyemize ziyarette bulundu. Bu ziyaretten ötürü kendilerine ilçemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 21:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273