banner277

Genç: Canla başla çalışıyoruz

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ortahisar Belediyesi, 1 Nolu Beşirli, Tos, Karlık, Akoluk ve Düzyurt mahallelerinde ve asfaltlama ve betonlama çalışmalarına devam ediyor.

Genç: Canla başla çalışıyoruz

 Genç: Canla başla çalışıyoruz

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Ortahisar Belediyesi, 1 Nolu Beşirli, Tos, Karlık, Akoluk ve Düzyurt mahallelerinde ve asfaltlama ve betonlama çalışmalarına devam ediyor. Mahallelerdeki yol çalışmalarını yerinde inceleyen Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 2017 Yılı Yol Programı kapsamında 70 bin m3 asfaltlama ile 50 m3 betonlama yapmayı hedeflediklerini söyledi. 
Ortahisar Belediyesi'nin yol hedeflerini tutturmak için çanla başla çalıştıklarını kaydeden Başkan Genç, "Bu yılki asfaltlama çalışmamızı 1 Nolu Beşirli Mahallesi'nden başlattık. Şu anda Beşirli-Uğurlu arasında bulunan Uğurlu Caddesi'ndeyiz. Burada 1100 m civarında bir asfaltlama yaptık. 1 Nolu Beşirli'de toplamda ise 3600 ton civarında bir asfaltımızı inşallah kısa bir zamanda tamamlayıp yolumuzu hizmete açacağız. Burası aynı zamanda mezarlık yolu olması itibarıyla önemli bir akstır. Yol hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Arkadaşlarımıza verdiğimiz talimat da o doğrultudaydı. İnşallah bu konuda Cenabı Allah bizi mahcup etmez. Belediyemizin görev alanındaki yolları, görev süremizin sonuna kadar bitirmeyi biz kendimize hedef koyduk. Bunun için de canla başla çalışıyoruz. Bu konuda en büyük destekçilerimiz de gerçekten muhtarlarımızdır. Çok samimi bir çalışma ortamımız var. Bütün muhtarlarımızla iyi bir hizmet dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Burada emek veren bütün personelimize, başkan yardımcılarımıza, birimlerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Bu birliktelikle birlikte bu hizmet ortaya çıkıyor. Bunlar bir kişinin yapabileceği işler değil. Bu iş sadece bu işin parasal kaynağını Ankara'dan bulup getirmekle olmuyor. Bunu bir ekip halinde yapıyoruz. Hem teşkilatlarımız, hem de muhtarlarımızla ve mesai arkadaşlarımızla beraber gayret ediyoruz. Bu gayret, bu samimiyet olduğu için de bu işler ortaya çıkıyor. Allah bu manada çalışan bütün personelimize kazasız, belasız bir sezon geçirmeyi nasip etsin. İnşallah hep beraber bu şehre layık olduğu üzere, hak ettiği üzere bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Ben şimdiden bütün ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun." diye konuştu. 
"ÖNEMLİ OLAN SAMİMİYETTİR" 
Ortahisar Belediyesi Başkanı Av. Ahmet Metin Genç'in halkın içinde olmasını ve hizmetlerini bu şekilde gerçekleştirmesini çok değerli bulduklarını belirten
 
1 Nolu Beşirli Mahallesi Muhtarı Muhittin Eyüpoğlu ise sözlerine şöyle devam etti: Bu manada çok mutluyuz böyle bir belediye başkanına sahip olduğumuz için. Ekibiyle, başkan yardımcılarıyla birlikte emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı arz ediyoruz. Başkanımızın halkımızın içinde olmasıyla birlikte hizmetlerimizi de bütünleştirdiğimiz zaman ülkemizde özlenen işlerin ortaya çıktığı Trabzon'da göze çarpmaktadır. Önemli olan hizmetlerin yapılması değil. Sayın Başkanımız verdiği her sözü zamanında ve zemininde yerine getirmeye çalışıyor. Yani demek istediğimiz şudur. Önemli samimiyettir.  Bu manada 1 Nolu Beşirli Mahallesi adına sayın başkanımıza sonsuz saygımızı ve şükranlarımızı arz ediyorum. İnşallah daha güzel hizmetleri Trabzon'a sunacaktır. Allah ömrünü uzun etsin. Ben bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 12:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273