banner277

Trabzon'un Şampiyonlarına İş Dünyasından Beş Yıldızlı İftar

Haber : Muzaffer Beşinci www.trabzonhaber24.com Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası TTSO'nun düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

 Trabzon'un Şampiyonlarına İş Dünyasından Beş Yıldızlı İftar

  Trabzon'un Şampiyonlarına İş Dünyasından Beş Yıldızlı İftar 

Haber : Muzaffer Beşinci  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası TTSO'nun düzenlediği iftar programında bir araya geldi. Zorlu Grand Otel’de düzenlenen iftar yemeğine TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu, TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, Yönetim Kurulu ve TTSO üyeleri, Trabzon İl Gençlik ve Spor Müdür Birdal Öztürk ve başarı kazanan sporcular katılı. 

Yemek öncesinde konuşma yapan TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu “Ramazan bolluk bereket ayıdır. Ramazanımız hayırlı olsun” diyerek katılımcılara teşekkür etti. Meclis Başkanı Şadan Eren kısa bir konuşma yaparak programa katılanlara teşekkür etti. TTSO’nun iftar davetine Trabzon’un şampiyon sporcuları da katıldı. Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk kısa bir konuşma yaparak, iş dünyasının genç sporculara verdiği destekle Trabzon’u ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini ve bundan sonra da edeceklerini söyledi. Öztürk yeni yetişen sporcular için de ayrıca destek istedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 22:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273