banner277

Trabzonlu Güreşçi Şükrü Akyıldız 3 Defa Dünya Şampiyonu Oldu

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Araklı'lı Milli Güreşçi Şükrü Akyıldız 3.kez Dünya Şampiyonu olarak Göğsümüzü kabarttı.

Trabzonlu Güreşçi Şükrü Akyıldız 3 Defa Dünya Şampiyonu Oldu

Trabzonlu Güreşçi Şükrü Akyıldız 3 Defa Dünya Şampiyonu Oldu 
Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

 Trabzon Araklı'lı Milli Güreşçi Şükrü Akyıldız 3.kez Dünya Şampiyonu olarak Göğsümüzü kabarttı. Akyıldız Güney Kore'de yapılan 13.İtfaiye Oyunları Dünya Şampiyonasında Grekoromen güreş dalında 74 Kg'da rakiplerini eze eze yenerek 3.Kez Dünya Şampiyonluğuna adını yazdırarak Türk Bayrağını Göndere Çektirdi İstiklal Marşımızı Tüm Dünya'ya okuttu.Türkiye'nin gururu Trabzon Araklı'lı Milli Güreşçi Şükrü Akyıldız İstanbul Belediyesi İtfaiyesi Spor Kulübünde yıllardan beri mücadelesine devam ediyor. 

DÜNYA GÜREŞ ŞAMPİYONU ŞÜKRÜ AKYILDIZ

ŞAMPİYON OLDUKTAN SONRA BAKIN NELER SÖYLEDİ  

Güney Kore'de yapılan 13. İtfaiye oyunları Dünya şampiyonasın da GREKOROMEN güreş 74 kg da 3. kez dünya şampiyonu olmak nasip oldu üzerimde emeği olan emektar HOCAM Aydın Özkan a bizlere sınırsız imkanlar sunan Pendik Güreş ihtisas kulübü başkanı İrfan Mert başkanıma antrenörler Murat IRMAK Selahattin Güngör kardeşlerime İstanbul BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ve itfaiye daire başkanlığı yöneticilerine BAKIRKÖY GRUBU ve İSTANBUL İTFAİYESİ tüm personeline benden maddi manevi desteğini esirgemeyen aileme ve eşime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273