banner277

Finalin Adı belli oldu : BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN – TAKA ;

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen 11.Orhan Kaynar futbol turnuvasında finale yükselen 2 takım dün oynanan maçlar sonunda belli oldu. DHASPOR’u 4-3 yenen TAKA finale yükselen ilk takım olurken, günün ikinci maçında HÜRRİYET’i 5-2 mağlup eden BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN finale yükselen 2.takım oldu Yarın saat 18.00’ da ikramlarla başlıyacak olan etkinlik saat 19.00’ da oynanacak olan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN - TAKA final maçı ve kupa töreniyle sona erecektir.Tüm meslektaşlarımız davetlidir.

Finalin Adı belli oldu : BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN – TAKA ;

Finalin Adı belli oldu :
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN – TAKA ; Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen 11.Orhan Kaynar futbol turnuvasında finale yükselen 2 takım dün oynanan maçlar sonunda belli oldu.
DHASPOR’u 4-3 yenen TAKA finale yükselen ilk takım olurken, günün ikinci maçında HÜRRİYET’i 5-2 mağlup eden BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN  finale yükselen 2.takım oldu
Yarın saat 18.00’ da ikramlarla başlıyacak olan etkinlik saat 19.00’ da oynanacak olan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN  - TAKA  final maçı ve kupa töreniyle sona erecektir.Tüm meslektaşlarımız davetlidir.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273