banner277

TRABZON'UN AYŞE'Sİ ÖMER ALTINTAŞ'IN YAŞ GÜNÜ KUTLADI

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon Millet Vekili Av.Ayşe Sula KÖSEOĞLU Teşkilat ziyaretleri ve halkı selamlamak için gittiği Sürmene'de Gazeteci Yazar www.trabzonhaber24.com Editörümüz Ömer Altıntaş'ın yaş Gününü kutladı.

TRABZON'UN AYŞE'Sİ ÖMER ALTINTAŞ'IN YAŞ GÜNÜ KUTLADI

 TRABZON'UN AYŞE'Sİ ÖMER ALTINTAŞ'IN YAŞ GÜNÜ KUTLADI 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Ak Parti Trabzon Millet Vekili Av.Ayşe Sula Köseoğlu Teşkilat ziyaretleri ve halkı selamlamak için gittiği Sürmene'de Gazeteci Yazar www.trabzonhaber24.com Editörümüz Ömer Altıntaş'ın yaş Gününü kutladı.

Ak Parti Trabzon Millet Vekili Ayşe Sula KÖSEOĞLU, Beraberinde Trabzon Ak Parti İl Başkan Yardımcıları  Ali KAĞAN ,Arzu YALÇINALP ,Sürmene Belediye Başkan Vekili Hüseyin AZİZOĞLU, Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Aydın Bayraktar,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı kÜÇÜKALİ ve partililer olduğu halde Sürmene AK Parti İlçe Binasında partililere bir konuşma yapan Ak Parti Trabzon Millet Vekili Ayşe Sula Köseoğlu halkı selamlamak hatırını sormak için Sürmene içinde esnaf ziyareti yaparken Gazeteci Yazar Ömer Altıntaş'a rastladı ve Sokak Ortasında www.trabzonhaber24.com Editörümüz Ömer Altıntaş'ın Doğum günü nü kutladı . Çok samimi bir şekilde içten yapılan bu kutlama tebriği esnasında Av Ayşe Sula KÖSEOĞLU, Gazeteci Yazar Ömer Altıntaş le samimi şekilde Fotoğraf Çektirmeyi ihmal etmedi . Gazeteci -Yazar Ömer Altıntaş'a Millet Vekili Ayşe Sula KÖSEOĞLU sayın ALTINTAŞ bak senin için geldim Bu gün senin yaş günün Yaş Gününü Tebrik ederim Mutlu Yıllar Allah hayırlı güzel yaşamak nasip etsin dedi. Gazeteci Yazar Ömer Altıntaş ise Çok güzel bugün aldığım en güzel hediye oldu çok teşekkür ederim ,Çok Mutlu ettiniz beni sayın Vekilim Allah sizlere de hayırlı uzun Ömürler versin başarılar dilerim dedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2015, 16:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273