banner277

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Trabzon’da

Haber ;Melek Çakır www.Trabzonhaber24.com Trabzon Köprübaşılı Ticaret Bakanı Mehmet Muş, bir takım ziyaretler nedeniyle şehre geldi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Trabzon’da

Bugün Trabzon’a gelen Bakan Muş, saat 10.00'da Ramada Otel'de Eylül ayı dış ticaret rakamlarını açıklayacak.

Bakan Muş’u Trabzon Havalimanında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Milletvekilleri,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu,Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu,Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın,Ak Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Mustafa Uzun,Trabzon Ticaret İl Müdürü ,Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu.Doğukaradeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Saffet Kalyoncu ve Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan,diğer İlçe belediye başkanları ve partililer karşıladı.

Saat 11.00'da Türkiye İhracat Seferberliği Zirvesi'ne katılacak olan Bakan Muş,  saat 15.00’da Köprübaşı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edecek.

Saat 15.30’da Köprübaşı İlçe Belediye Başkanlığı’na gidecek olan Muş, saat 16.00’da Sürmene İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunacak.

Saat 16.30’da Sürmene’de esnafı ziyaret edecek olan Muş, saat 17.30’da Sürmene İlçe Belediye Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirecek.

Saat 18.30'da DKİB Trabzon ihracatının ödül törenine katılacak olan Muş, saat 20.30'da ise Turizm-Hizmet İhracatı sektör temsilcilerini kabul edecek.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273