banner277

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN BASIN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Öncesi bir mesaj yayınlayarak Çalışan Faal Gazetecilerin Basın Bayramını tebrik etti.

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN BASIN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

 SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN BASIN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Öncesi bir mesaj yayınlayarak Çalışan Faal Gazetecilerin Basın Bayramını tebrik etti.

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ; 
Özgür basın, demokrasinin temel taşıdır. Halkın doğru ve tarafsız bilgi alma hakkı en temel haklardan biridir. Yağmur çamur demeden her türlü zorlu şartta mesleğini icra etmeye çalışarak, halka doğru ve tarafsız haber vermeyi, kamuoyunu doğru şekilde bilgilendirmeyi kendine amaç edinmiş emekçi basın mensubu arkadaşlarım sizler, toplumun her kesiminin sesinin duyurulması, toplumsal sorunların gündeme getirilmesi, kamuoyu oluşturulması, toplumu ilgilendiren konularda vatandaşlarımızın haberdar edilmesi gibi önemli sorumlulukları üstlenmekte ve zor şartlar altında bu sorumluluklarınızın bilincinde fedakârca çalışmaktasınız. Emekçi basın mensubu arkadaşlarımızı, toplumumuz için bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için gönülden kutluyorum.
             Bu duygu ve düşüncelerle basın yayın kuruluşlarımızın ve emekçi basın mensubu dostlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek saygılar sunarım.Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 15:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273