banner277

SALİH ZEKİ GÜRSOY'U BİNLERCE SEVENİ YOLCU ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon’un Arsin ilçesinde yaklaşık 30 yıl Gazete bayiliği yapan ve ardından Beyaz eşya sektörüne dönen Salih Zeki Gürsoy yaşamını yitirdi.

SALİH ZEKİ GÜRSOY'U BİNLERCE SEVENİ YOLCU ETTİ

 GÜRSOY'U BİNLERCE SEVENİ YOLCU ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


Trabzon’un Arsin ilçesinde yaklaşık 30 yıl Gazete bayiliği yapan ve ardından Beyaz eşya sektörüne dönen Salih Zeki Gürsoy yaşamını yitirdi. Bahattin Gürsoy ve merhum Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Gürsoy’un ağabeyi Süleyman, Recep ve Yusuf Gürsoy’un babası, AK Parti’nin Arsin Büyükşehir Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Sait Gürsoy’un amcası olan Salih Zeki Gürsoy içinbu gün öğle namazına müteakip Arsin Ulu camide cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına AK Parti’nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ,İlçe Belediye Başkanları ,Belediye Meclis Üyeleri,Partililer ve sevenleri katıldı. Ulucamideki Cenaze cemaati oldukça kalabalık oldu ve cami avlusuna sığmadı.

EVLADA ZOR GÖREV 

Cenaze namazını merhum Salih Zeki Gürsoy’un Almanya’da din görevlisi olan oğlu Ahmet Ali Gürsoy kıldırdı ardından da Yeşilca mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 18:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273