banner277

REVİ 6 MİLLET VEKİLLİĞİNİ ALACAĞIZ

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Trabzon İl Binasında Ak Parti İlçe Başkanlarına Hedef Gösterdi Hepsini İstiyorum dedi.

REVİ 6 MİLLET VEKİLLİĞİNİ ALACAĞIZ

TRABZON AK PARTİ İL BAŞKANI REVİ İLÇE BAŞKANLARINA HEDF GÖSTERDİ “6 MİLLETVEKİLLİĞİNİN 6’SINI DA ALACAĞIZ!”

AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları, Haydar Revi başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Parti binasında düzenlenen toplantıda yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları istişarede bulundu. Toplantıda konuşan Başkan Revi, “ Önümüzdeki seçimler hem ülkemiz, hem milletimiz hem de bölge ülkeleri açısından çok önemli bir seçimdir. Türkiye’nin Dünya konjonktüründeki gücüne katkı yapması konusunda önemli olan bu seçime bizim Trabzon olarak mahalle başkanlarımızdan ilçe başkanlarımıza kadar üst düzeyde gayret göstererek başarı elde etmek durumundayız.” dedi. 
SEÇİMLERE DAMGA VURACAĞIZ 
Başkan Revi konuşmasına şu sözlerle devam etti: “ Trabzon’daki hedefimizi birçok açıklamamda belirtmiştim burada da tekrarlıyorum, Trabzon’daki genel seçimlerde hedefimiz 6 milletvekilliğinin 6’sını da almaktır. Biz seçimlere her daim hazır olan partimizin teşkilatlarıyla bu hedefe de Allah’ın izniyle ulaşacağız. Siz kıymetli ilçe başkanlarım ve yönetim kurulu üyelerimle yaklaşan genel seçimler öncesi birçok kez bir araya gelerek istişarelerde bulunacak ve sağlam adımlarla seçimlerde elde edeceğimiz başarıyla birlikte damga vuracağız.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 19:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273