banner277

Mehmet Atalay Aday Adaylığını açıkladı !

Basın İlan Kurmu (BİK) Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, AK Parti Trabzon İl Teşkilatında düzenlediği basın toplantısı ile 25. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Mehmet Atalay Aday Adaylığını açıkladı !

Basın İlan Kurumu Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Atalay, aday adaylık belgelerini AK Parti Trabzon İl Başkanı Hayar Revi’ye teslim ederek, ‘Aday adaylığının hayırlı olmasını’ diledi. Atalay, dünya çapında oranizasyonlara imza attığını belirterek, ilk defa siyasete adım attığını söyledi. Atalay, “Gazeteci meslektaşlarımızla bir aradayım. Bir gazeteci olarak, Trabzon’da doğdum, büyüdüm. Mesleğim gazetecilik olup bürokrasiye adım atarak, yaklaşık 21 yıldır bürokrasideyim. Artık bu sanatı bir kenara bırakarak, istifa ettim ve milletvekili aday adayı olmak için memleketim Trabzon’u tercih ettim” dedi.

Aday adaylığı ile ilgili tüm evraklarını teslim ettiğini dile getiren Atalay, ”Evraklarımızı tamamlayarak AK Parti Trabzon İl Başkanlığına teslim ederek, rozetimi aldım ve siyasete adım attım. Yeni Türkiye’nin, yeniden büyük olma ümidindeki Türkiye’nin bir neferi olarak kendi memleketimizden, doğduğumuz günden beri hiçbir zaman kopmadığımız topraklarımızdan, bugün sizlerin karşısında milletvekili aday adayıyım. Amacımız, gerek gazetecilikte gerekse bürokraside sorunları çözmek, geleceğe adım atmak, ülkemizi büyütmek, memleketimizin dertlerine derman olmak, bu konuda çözüm üretenlere yardımcı olmak. Sizlerin desteği, teşkilatlarımızın desteği, halkımızın desteği büyüklerimizin de bu konudaki tercihleri ile görev alırsak bu görevimizde sizleri utandırmayacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2015, 11:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273