HÜSEYİN KIRAN ÇOCUKLARI İLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Diğer aday adaylarından farklı olarak sahneye 4 çocuğu ile çıkıp onlarla birlikte Bozkurt işareti yapan Kıran, özgeçmişinde de özellikle hamallık, garsonluk, ayakkabı boyacılığı gibi yaptığı işlere yer vermesi dikkatlerden kaçmadı.

HÜSEYİN KIRAN ÇOCUKLARI İLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP TRABZON MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI HÜSEYİN KIRAN ÇOCUKLARI İLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

BİZ SOKAKTAN GELDİK OCAKTA YETİŞTİK HAMALLIK,PAZARCILIK,ŞÖFÖRLÜK,GARSONLUK,AYAKKABI BOYACILIĞI VE EKMEK İÇİN GEREKLİ HERŞEYİ NAMUSUMUZLA YAPTIK DEMESİ SALONDAKİ İNSANLARIN ALKIŞLARI İLE KOPMASINA SEBEP OLDU 


Diğer aday adaylarından farklı olarak sahneye 4 çocuğu ile çıkıp onlarla birlikte Bozkurt işareti yapan Kıran, özgeçmişinde de özellikle hamallık, garsonluk, ayakkabı boyacılığı gibi yaptığı işlere yer vermesi dikkatlerden kaçmadı. Hamamizade İhsanbey Kültürmerkezi’ndeki aday tanıtım törenine MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar, aday adayı Hüseyin Örs ,Ortahisar Belediye Meclis Üyesi MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu,İlçe Partii Başkanları ,İlçe Ocak Başkanları ve yüzlerce partili katıldı.

MHP ESKİ İL BAŞKANI İLHAN SOYADAN KONUŞMASINDA 

Programda ilk olarak partinin duayen isimlerinden Hacı İlhan Soydan söz aldı ve MHP’siz Türkiye’nin uçuruma yuvarlandığını belirterek Türkiye’yi kurtaracak kadroların MHP’de olduğunu ifade etti. Soydan’ın etkileyici konuşması ayakta alkışlandı.

MHP İL BAŞKANI MUAMMER DEMELİ İSE 
MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli konuşmasının başında üniversite sınavına giren öğrencilere başarı dileğinde bulunarak ‘Önceki sınavlarda birçok hukuksuzluklar haksızlıklar olmuştu, dilerim bu sınav adaletli olur’ temennisinde bulundu. Aday adayı Hüseyin Kıran’ın tecrübe ile azmi birleştiren, gençlere abilik eden çok kıymetli bir ülkücü olduğunu kaydeden Demeli kendisine tüm aday adaylarına dilediği gibi başarılar diledi.

MHP TRABZON MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI HÜSEYİN KIRAN ÇOCUKLARIYLA KÜRSÜYE ÇIKARAK AÇIKLADI  

MHP Trabzon Milletvekili aday adayı Hüseyin Kıran coşkulu kalabalığın karşısında kürsüye çıkıp selam verdikten sonra çocuklarıyla birlikte partililere Bozkurt İşareti yaparak büyük alkış aldı. Besmele ile sözüne başlayan Kıran açıklamasında Türkiye’yeye, vatan topraklarına ve Türk Milleti’ne sahip çıkacak olan kadroların MHP’de olduğunu belirterek Yıllardır mahsun duran ay yıldızlı bayrağımız yeniden dalgalanmak için bizleri bekliyor. Bu yürek bu cesaret Elhamdülillah biz ülkücülerde fazlasıyla var. Artık yeter,. Şimdi sez senin Trabzon. Uyan Türkiye, uyan artık. Yerde çok süründün ayağa kalk. Bakın ecdadımızın gönlü kırık. Tek yürek bizleri bekliyor. İşte Sultan Alparslan, işte Süleyman Şah, atamızın ecdadımızın kabrine bile sahip çıkamayanlara bir cevabımız olacak elbet’ Kıran konuşmasında aday adaylığı ile ilgili de bilgiler vererek ‘Şimdi ben niye aday adayı oldum. Bir koltuk sevdası için mi? Makam, şan, şöhret için mi? Asla. Milli değerlerimizin, AKP’nin sevk ve idaresiyle, saldırıya ve operasyona maruz kalırken, buna asla seyirci kalamazdım. Asla oturamazdım. Tehditlerin arttığı bu dönemde bütün ulvi değerlerimizin saldırıya uğradığı bu dönemde bütün bunlara asla kayıtsız kalamazdım. Hiç bir zaman sorunları kenardan izlemeyi, hiçbir şey yokmuş gibi davranmayı, asla aklımın ucundan bile geçirmedim. Yıllardır bu iktidarın yaptığı zulümleri, yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları, adaletsizlikleri, yazdık çizdik söyledik konuştuk. Ama milletimiz anlayamadı. Senaryolar. Tezgahlar, ve operasyonlarla yine ezilen milletimiz oldu. Garibanlar oldu. Tehditle, şantajla, istismarla kandırdılar milleti. Ama zaman şimdi bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Ölsek te teslim olmayacağız, yenilgiyi asla kabul etmeyeceğiz. Zillete boyun eğmeyeceğiz. Ülkemizin her makamını ele geçirseler de emanetin bekçisi bizleriz. Onlar ne yaparsa yapsın Bizler şimşek olup yıldırım olup başlarına düşeceğiz. Yeminle söylüyorum Türkiye’yi bunlara yedirmeyeceğiz. Türkiye’yi yüzüstü bırakmayacağız. Türk Milleti vatansız olmaz. Bayraksız, olmaz, ezansız olmaz. Hamdolsun Trabzon burada, Türkiye burada. Hamdolsun ülkücüler burada. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 20:17
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160