banner277

Gümrükçüoğlu'ndan bayram mesajı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu halkın bayramını kutladı.

Gümrükçüoğlu'ndan bayram mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gümrükçüoğlu, dünyadaki zulümlerin ve savaşların son bulunmasını dilediği mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularımızın yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe birlikte yaşamayı en çok idrak ettiğimiz günlerdir. İnanıyorum ki bu birlik, beraberlik ruhunu daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacak, daha güzel, daha hür ve aydınlık yarınlara mutlaka ulaşacağız. Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuzun daha da huzurlu günlere ulaşacağına inanıyorum. Bu bayrama terör devleti İsrail'in Gazze'de Müslümanlara karşı gerçekleştirdiği soykırım nedeniyle acı içinde giriyoruz. Gazze'de yaşanan manzaraların son bulması ve bir daha böyle bir olay yaşanmaması için İslam aleminin tek vücut olması gerekmektedir. Mübarek Ramazan bayramının buna vesile olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Ayrıca İslam dünyası haricindeki ülkeler ve milletlerinde Gazze'de yaşananlar karşısında ayağa kalkmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Trabzon halkının, milletimizin ve İslam Alemi'nin Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Allah'tan (c.c.) niyaz ederim."

Öte yandan Trabzon'daki halk bayramlaşmasının bayramın 1. günü Büyükşehir ve Ortahisar belediyesince Atapark'taki Belediye hizmet binasında saat 12.00'da yapılacağı belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2014, 12:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273