EN ÇOK SEVİLEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLDU

Yapılan Bir Araştırmada Türkiye'deki Büyükşehir Belediye Başkanlarının içinde en çok sevilen Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu

EN ÇOK SEVİLEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLDU

 ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU TÜRKİYEDE HALKIN EN ÇOK MENUN OLDUĞU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ


Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ,  ankete katılanların yüzde 59.5’sinin memnunum, yüzde 6,2’sinin kısmen memnun olduğunu ifade ettiği ankette memnuniyet oranını yüzde 65.7’ye taşıyarak açık ara birinci oldu. 

12 Aralık 2014 ile 15 Ocak 2015 tarihleri arasında 30 büyükşehirde yapılan anketlerde belediye başkanlarının 30 Mart Yerel Seçimleri'nden sonra geçen 9 aylık dönemdeki performansları analiz edildi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu  yeni büyükşehir olan iller kategorisinde birinci oldu. Ankete katılanların yüzde 59.5’i Gümrükçüoğlu’ndan memnun olduklarını belirtirken yüzde 6,2’si ise kısmen memnun olduklarını kaydetti.Dr. Gümrükçüoğlu’nda memnun olmayanların oranı ise yüzde 27,1’de kaldı. Yüzde 7.2’lik kısım ise fikir beyan etmedi Yüzde 65.7 memnuniyet oranına ulaşan Gümrükçüoğlu’nu yüzde 57.5  ile Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan takip etti. 
Andy-r Araştırma Şirketi'nin yeni büyükşehir olan belediyeler arasında yaptığı anket çalışmasında Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya üçüncü, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün dördüncü, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç beşinci sırada yer aldı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Andy-r Araştırma şirketinin Trabzon Büyükşehir olmadan önce il belediyeleri içerisinde yaptığı anket çalışmasında da ikinci sırada yer alıyordu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 21:35
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160