banner277

Cumhurbaşkanı Rize’de: "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'dolar' açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dolarda yaşanan hareketlilikle ilgili, "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var." dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Karadeniz illerine teşekkür ziyaretleri kapsamında bu gece Ankara’dan Cumhurbaşkanlığı’na ait özel uçakla Trabzon’dan helikopterle baba ocağı Rize Güneysu'ya gitti. "Yeni döneme çok daha farklı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz' İlçeye gelişinde Merkez Camii önünde aracından inen ve kendisini bekleyen vatandaşları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu saate kadar bizleri beklediniz. Biz de yoğun çalışma içerisinde yeni dönemin hazırlıklarını yapıyoruz. Bir taraftan dünyanın dört bir yanına gidiyoruz, geliyoruz. Ülkemizi inşallah yeni döneme çok daha farklı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz." ifadelerini kullandı. "Mağduriyetlerin hepsini Allah'ın izniyle kaldırırız" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu'daki sel afetlerinde mağduriyet yaşayanlara şahsı ve milleti adına "geçmiş olsun" dileğinde bulunarak, "Bu mağduriyetlerin hepsini Allah'ın izniyle tabii ki kaldırırız. Zira bu devlet, bu millet güçlüdür." değerlendirmesini yaptı. Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşa Allah'tan rahmet dileyen Erdoğan, ailesine sabır temenni etti. "Onların dolarları varsa, bizim de halkımız var" "Rabbim beterinden korusun." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah, ülkemizi, 81 vilayetiyle çok daha modern bir hale getirmenin gayreti içinde olacağız. Şunu bilin; bugün dünden daha iyiyiz, yarın bugünden de iyi olacağız. Hiç bundan endişeniz olmasın. Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Şunu unutmayın, onların dolarları varsa bizim de halkımız, Hakk'ımız, Allah'ımız var. Bizler çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, bugün neyiz. İnşallah sizlere sabır, gayret diliyorum. Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah 2023'e farklı gireceğiz. Benim buna imanım, inancım var. 24 Haziran'da siz bizi yalnız bırakmadınız."

Cumhurbaşkanı Rize’de: "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var."

Cumhurbaşkanı Rize’de: "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var." 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'dolar' açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dolarda yaşanan hareketlilikle ilgili, "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var." dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Karadeniz illerine teşekkür ziyaretleri kapsamında bu gece Ankara’dan Cumhurbaşkanlığı’na ait özel uçakla Trabzon’dan helikopterle baba ocağı Rize Güneysu'ya gitti.
"Yeni döneme çok daha farklı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz'
İlçeye gelişinde Merkez Camii önünde aracından inen ve kendisini bekleyen vatandaşları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu saate kadar bizleri beklediniz. Biz de yoğun çalışma içerisinde yeni dönemin hazırlıklarını yapıyoruz. Bir taraftan dünyanın dört bir yanına gidiyoruz, geliyoruz. Ülkemizi inşallah yeni döneme çok daha farklı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz." ifadelerini kullandı.

"Mağduriyetlerin hepsini Allah'ın izniyle kaldırırız"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu'daki sel afetlerinde mağduriyet yaşayanlara şahsı ve milleti adına "geçmiş olsun" dileğinde bulunarak, "Bu mağduriyetlerin hepsini Allah'ın izniyle tabii ki kaldırırız. Zira bu devlet, bu millet güçlüdür." değerlendirmesini yaptı.
Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşa Allah'tan rahmet dileyen Erdoğan, ailesine sabır temenni etti.

"Onların dolarları varsa, bizim de halkımız var"
"Rabbim beterinden korusun." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah, ülkemizi, 81 vilayetiyle çok daha modern bir hale getirmenin gayreti içinde olacağız. Şunu bilin; bugün dünden daha iyiyiz, yarın bugünden de iyi olacağız. Hiç bundan endişeniz olmasın. Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Şunu unutmayın, onların dolarları varsa bizim de halkımız, Hakk'ımız, Allah'ımız var. Bizler çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, bugün neyiz. İnşallah sizlere sabır, gayret diliyorum. Çok çalışacağız, çok koşacağız. İnşallah 2023'e farklı gireceğiz. Benim buna imanım, inancım var. 24 Haziran'da siz bizi yalnız bırakmadınız."

Haber: TRT

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273