banner277

CHP YİNE BİLDİĞİNİZ CHP'DE KAZAN KAYNIYOR

CHP'de Trabzon 1. sıraya kontenjan adayı olarak koyulacağı açıklamasına bütün örgüt tarafından ''istifa ederiz'' denilerek tepki gösterilmesinin ardından kararın geri alındığı ve eğilim yoklamasında çıkacak sonucun geçerli olacağı açıklanmıştı. Başvuran 18 aday adayı alanda çalışmaya başlamışken, bugün yapılan MYK toplantısında kontenjan kararının devam ettiği haberi Trabzon CHP'de bomba etkisi yaptı.

CHP YİNE BİLDİĞİNİZ CHP'DE KAZAN KAYNIYOR

 CHP YİNE BİLDİĞİNİZ CHP'DE KAZAN KAYNIYOR 

Haber : Melek Çakır    www.trabzonhaber24.com 

Trabzon CHP'de kazan kaynıyor.Trabzon CHP'sinde Genel Merkezin Kontenjan Adayı koyacak olması duyulması ile hareketli saatler yaşanmaya başlandı.CHP'de Trabzon 1. sıraya kontenjan adayı olarak koyulacağı açıklamasına bütün örgüt tarafından ''istifa ederiz'' denilerek tepki gösterilmesinin ardından kararın geri alındığı ve eğilim yoklamasında çıkacak sonucun geçerli olacağı açıklanmıştı. Başvuran 18 aday adayı alanda çalışmaya başlamışken, bugün yapılan MYK toplantısında kontenjan kararının devam ettiği haberi Trabzon CHP'de bomba etkisi yaptı. İl Başkanı Güzide Uzun ve aday adayları genel başkana ulaşmaya çalışırken, kararın değiştirilmemesi halinde il ve ilçe örgütleri ile aday adaylarının durum değerlendirmesi yapıp istifaya hazırlandığı öğrenildi. Örgüt başkanları ve aday adaylarının bu akşam olağanüstü toplantı yapacağı öğrenildi
CHP Trabzon'da teşkilat ve Yönetim Volkan Canalioğlu ve bir başka Adayın Birinci sırada gösterilmesine tahammül edemiyor .


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 20:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273