banner277

ÇEBİ İSTEDİ BÜYÜKŞEHİR ARAKLI'YA KONGRESÖR KURDU

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi İstedi Trabzon Büyükşehir Belediyesi Araklı Limanına Seyyar Kongresörünü kurdu.

ÇEBİ İSTEDİ BÜYÜKŞEHİR ARAKLI'YA KONGRESÖR KURDU

RECEP ÇEBİ İSTEDİ TRABZON BÜYÜKŞEHİR ARAKLI'YA KONGRESÖR KURDU 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Araklı Limanına Seyyar Kongresörünü kurdu. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Trabzon Büyükşehir Belediyesinin yeni satın aldığı seyyar Kongresörünü Araklı Limanına Kurarak Araklı Konak Önü Mahallesinde Tünel Girişinde yapılmakta Olan Seagarden Konakönü Evlerinin Temelinden Çıkan Taşı değerlendiriyor . Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Araklı Belediyesi'de Mahalle Yollarına yaptığı Çakıllama ve serme işlemini Nakliye olmadığı için daha ekonomik hale getirmiş oluyor 

ARAKLI BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ ;

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ile yapmış olduğumuz istişare sonucu Yeni alınan Kongresörün Araklı Limanına Kurulmasını sağladık Araklı Limanına daha önceden Yığmış olduğumuz Seagarden Konokönü Evlerinin Temelinden çıkan Taşlarını şimdi kongresörümüzle ekonomiye kazandırmış olacağız yani bedavaya Araklı Yollarını yapmış olacağız dedi. Başkan Recep Çebi Seagerden Konakönü Evlerini şehrimize Kazandıracak Olan Madne ve Mega Grup Ortaklığına Mehmet Ali Derya'ya  teşekkür ediyoruz Araklı Ekonomisini canlandırdılar ayrıca Temelden Çıkan Taşı Araklı Belediyesine Ücretsiz verdiler dedi. 
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 13:35
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273