ÇAKIROĞLU ; ŞİKE ANITI YALAN OLDU

"Seçim yaklaştı. Hiç kimse, kimsenin aklıyla alay etmesin. Herkes neyin nerde olduğunu biliyor" ifadelerini kullanan Çakıroğlu, "Kupanın nerde olduğu da belli. TBMM'de şikeyle ilgili oylama yapıldı. Trabzon'un 6 milletvekili var. Volkan bey görevli yazdırdı. Yok orada. Bana göre kaçtı. AK Partililerin de ne yaptığı orada kayıtlarda var. Sadece o yasaya MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın aleyhte oy kullandı. Seçim gelince insanlar bir anda Trabzonsporlu oluyor. Biz MHP olarak Trabzonspor'u hiç bir zaman seçim malzemesi olarak kullanmadık. Trabzonspor, Trabzon'un markasıdır. Trabzon'un üst değeridir. Buna biz saygı gösteriyoruz. Bizim diğer taraftan da beklediğimiz nezaket kuralı. Çamur at izi kalsın diye olmuyor" dedi Büyükşehir Belediyesinin yapmayı taahhüt ettiği şike anıtıyla ilgili de konuşan Çakıroğlu, "En son Trabzon Büyükşehir Belediye Bakanı anıt yapacağım demişti. Anıt nerede? Anıt yapımı ile ilgili Belediye Meclisine taşıdığı gündem maddesi var mı? Yok işte. Eğer bir şey yapacaklarsa Trabzonspor'un kupası hükümetin elindedir. Trabzon'a ait olan manevi değeri yüksek o parçayı Trabzon'a ulaştırsınlar. Ondan sonra seçimlerde söyledikleri taaddütlerden olan şike anıtını yapsınlar biz de kendilerine inanalım. 7 Haziran yapmasalar kendilerine yalancı diyeceğiz. O sözlerini unuttular, Akyazı Spor Kompleksinin ismine Recep Tayyip Erdoğan ismini verilmesini gündeme getirip oyladılar. VE milletle de oynadılar. O anıtı yapmayıp milletle oynadılar" diye konuştu.

ÇAKIROĞLU ; ŞİKE ANITI YALAN OLDU
DAVUT ÇAKIROĞLU BU SEFER AK PARTİYE ÇALIŞMADIĞI YERDEN SORUYORUM YA O KUPA GELİR YADA YALANCI DERİM 

YEDİ HAZİRANA KADAR YA O ŞİKE ANITI DİKİLİR YADA AK PARTİ VE SÖZ VERENLERE YALANCISINIZ DERİM 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  


Trabzonspor'un kupasını MHP'nin çaldığını ifade eden Şahsiyete Trabzonspor Kimsenin malı değil Halkı yalan  yanlış bilgilerle yanıltma meclis kayıtları sabit şike oylanırken Ak Partili Hanki Millet Vekili Evet Verdi hankisi Mecliste idi yada CHP'li herkes kaçak güreş Oynadı Koray Aydın Hariç sadece o evet verdi yargılansınlar diye 

"Seçim yaklaştı. Hiç kimse, kimsenin aklıyla alay etmesin. Herkes neyin nerde olduğunu biliyor" ifadelerini kullanan Çakıroğlu, "Kupanın nerde olduğu da belli. TBMM'de şikeyle ilgili oylama yapıldı. Trabzon'un 6 milletvekili var. Volkan bey görevli yazdırdı. Yok orada. Bana göre kaçtı. AK Partililerin de ne yaptığı orada kayıtlarda var. Sadece o yasaya MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın aleyhte oy kullandı. Seçim gelince insanlar bir anda Trabzonsporlu oluyor. Biz MHP olarak Trabzonspor'u hiç bir zaman seçim malzemesi olarak kullanmadık. Trabzonspor, Trabzon'un markasıdır. Trabzon'un üst kimliğidir.  Buna biz saygı gösteriyoruz. Bizim diğer taraftan da beklediğimiz nezaket kuralı. Çamur at izi kalsın diye olmuyor" dedi Büyükşehir Belediyesinin yapmayı taahhüt ettiği şike anıtıyla ilgili de konuşan Çakıroğlu, "En son Trabzon Büyükşehir Belediye Bakanı anıt yapacağım demişti. Anıt nerede? Anıt yapımı ile ilgili Belediye Meclisine taşıdığı gündem maddesi var mı? Yok işte. Eğer bir şey yapacaklarsa Trabzonspor'un kupası hükümetin elindedir. Trabzon'a ait olan manevi değeri yüksek Şampiyonluk Kupasını Trabzon'a ulaştırsınlar. Ondan sonra seçimlerde söyledikleri tahaütlerden olan şike anıtını yapsınlar biz de kendilerine inanalım. 7 Hazirana kadar Anıtı yapmasalar kendilerine yalancı diyeceğiz. O sözlerini unuttular, Akyazı Spor Kompleksinin ismine Recep Tayyip Erdoğan ismini verilmesini gündeme getirip oyladılar. O anıtı yapmayıp milletle oynadılar" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 20:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160