banner277

BÜYÜK İFTARA BAKIN KİM GELİYOR

Haber : Melek Çakır www.trabzonsurmene.com Başbakan Ahmet Davutoğlu Yavuz Selim Stadyumunda Trabzon Halkı ile İftar edecek.İftara Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Genç Ev sahipliği yapacak .

BÜYÜK İFTARA BAKIN KİM GELİYOR

 BÜYÜK İFTARA BAKIN KİM GELİYOR 

Haber : Melek Çakır www.trabzonsurmene.com 

Başbakan Ahmet Davutoğlu Trabzon Halkı ile Yavuz Selim Stadyumunda  İftar edecek.Trabzon’da 14 Temmuz Salı günü Trabzon Yavuz Selim Stadyumunda Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi tarafından düzenlenecek iftara Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı kaydedildi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek iftara toplamda 6 bin kişinin katılacağı açıklandı.  Hatırlanacağı üzere Trabzon’da Yavuz Selim Stadında AK Parti tarafından düzenlenen iftarlar gelenekselleşti. Daha önce de bölgede dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar tarafından iftar verilmişti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Tüm Trabzon halkını Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte Avni Aker'de oruç açmaya davet ediyorum ded,.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 23:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273