banner277

AYŞELERİN AYŞE'Sİ BASINLA BULUŞTU

Trabzon Zorlu Grand Otel’de basınla buluşan Köseoğlu, aday adaylık sürecini anlattı, ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. Köseoğlu, şunları kaydetti, “11 Şubat’ta Ak Parti’den aday adaylığına başvuran ilk kişi oldum. Karşınıza yeni bir kimlik olarak çıkmadım. Her zaman azimli, sabırlı, kararlı oldum. Trabzon için mesele çözüm üretebilmektir. Ben size bu anlamda proje vaat etmiyorum. Çünkü birçok proje zaten var. Ben size farklı bir siyaset sunmak istiyorum.

AYŞELERİN AYŞE'Sİ BASINLA BULUŞTU
AYŞELERİN AYŞESİ ZORLU GRAND OTELDE BASININ KARŞISINA ÇIKTI KENDİNİ ANLATTI 

Ayşelerin Ayşesi Ayşe Sula Köseoğlu Basınla buluştu .Zorlu Grand Otel’de basınla buluşan Köseoğlu, aday adaylık sürecini anlattı, ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. Köseoğlu, şunları kaydetti, “11 Şubat’ta Ak Parti’den aday adaylığına başvuran ilk kişi oldum. Karşınıza yeni bir kimlik olarak çıkmadım. Her zaman azimli, sabırlı, kararlı oldum. Trabzon için mesele çözüm üretebilmektir. Ben size bu anlamda proje vaat etmiyorum. Çünkü birçok proje zaten var. Ben size farklı bir siyaset sunmak istiyorum.

Ak Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Ayşe Sula Köseoğlu basın mensupları ile bir araya geldi. Köseoğlu, “Siyasette dayım yok benim. 15 yıldır siyaset yapıyorum. Ben bu işe yüreğimi koydum” dedi
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 00:35
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273