banner277

Ali Çakıroğlu'ndan seçim öncesi bomba gibi açıklamalar !

Yaklaşan 30 Mart mahalli seçimleri öncesi MHP Of Belediye Başkan Adayı Ali Çakıroğlu'ndan bomba gibi açıklama geldi !

Ali Çakıroğlu'ndan seçim öncesi bomba gibi açıklamalar !
Yaklaşan 30 Mart mahalli seçimleri öncesi MHP Of Belediye Başkan Adayı Ali Çakıroğlu'ndan bomba gibi açıklama geldi !

İşte Çakıroğlu'nun basın açıklaması;

"Bütün Türkiye’de olduğu gibi Of ilçemizde de partimize karşı büyük ilgi ve sevginin olduğunu görmekteyiz. MHP ilçemizde “bende bu seçimde varım ve kazanmak için geliyorum” demesi bütün dengeleri değiştirmiştir.

30 Mart seçimlerinde MHP belediye başkan adayı olarak of ilçemizde sürpriz yapacağız. 31 Mart akşamı rakiplerimiz ”Of anam Of” diyecekler. İnanıyoruz başaracağız..Sürekli halkın arasındayız. Halkımız bizleri tanıdıkça,partimizi ve yapmak istediklerimizi anlattıkça bizleri seviyorlar, ilgi gösteriyorlar… MHP her geçen gün ilçede ağırlığını hissettiriyor. Çok başarılı bir seçim kampanyası yürütüyoruz.

Hizmet anlayışımızın temelinde insan vardır, insanımız vardır. İnsanımız arasında hiçbir ayrım yapmadan bütün vatandaşlarımıza eşit hizmet yapacağız. İlçemizde bu güne kadar özlenen, beklenen birlikteliği oluşturacağız. Of ilçemizi çağdaş ve yaşanabilir bir kent yapacağız.Hizmetlerde Allah rızasını gözeteceğiz.Biz halka hizmeti Hakka hizmet olarak gören, yürekten özümseyen bir partiyiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin yerel yönetim anlayışı üretkenlik, bütüncüllük ve birlikte yönetim yaklaşımı üzerine kurulmuştur. MHP Türk siyasetinde yalansız dolansız siyaset yapılabileceğini ispatlamış bir partidir. Hak yolundan çıkmadık, doğru olmaktan, dosdoğru yürümekten ayrılmadık. Yine MHP önce devletim ve milletim diyebilen ve bunu ispat eden bir partidir.

Artık Yeter diyoruz. Milliyetçi Hareket’e yol ver diyoruz. Yerelden genele iktidara koşmak istiyoruz. Of’u yönetmek istiyoruz, Türkiye’yi yönetmek isitiyoruz. 30 Mart’ta tarih yazmaya hazırlanıyoruz. 30 Mart Türk milletinin karar ve iradesinin sandığa yansıyacağı tarihi gündür.30 Mart Türkiye’nin bıçak sırtındaki gidişatını düzeltecek demokratik bir imkândır.

Demokrasi ve özgürlüğü işgal eden, Türklüğe ve milliyetçiliğe küfreden iktidara ilk ihtarın verileceği yer 30 Mart günü önümüze gelecek sandıktır. Allah’ın izni ile başaracağız. Taşıdığınız milli görevi yerine getirmek, milletimize karşı görevimizi yapmak istiyoruz.Allah yar ve yardımcımız olsun.."
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2014, 22:48
banner215
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar AŞÇIOĞLU
Yaşar AŞÇIOĞLU - 9 yıl Önce

Başarılar başkanım allahım muvaffak eder inşl.

SIRADAKİ HABER

banner160

banner273