banner277

Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Veda Etti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Yaşının dolması ve Ak Parti Teşkilatının Kongre sürecine girmesinden dolayı Yönetici arkadaşlarına veda ederek Yönetimden ayrıldı.

Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Veda Etti

 Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Veda Etti 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz Yaşının dolması ve Ak Parti Teşkilatının Kongre sürecine girmesinden dolayı Yönetici arkadaşlarına veda ederek Yönetimden ayrıldı. Halim Yılmaz Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı olduğu 03.0.2012 dönem içerisinde 7 Tane Seçim Geçirmiş Beş seçim ve Tüm Organizasyonlar dahil ,buna KTÜ Konsey Seçimleri,Avrasya Konsey Seçimleri ,15 Temmuz FETÖ/PDY Darbe Kalkışmasıda dahil olmak üzere Teşkilatının hep en önünde olmuş ,geceleri Partisinin Afişlerini Asmak, Bayraklarını asmak ,Milletvekili Adayları ile Sabahlara kadar ev ev dolaşmak,Belediye Başkanları ile Kahvehene ve işyerlerini tek tek dolaşmak onun asli görevi idi. Başkan Yılmaz ciddiyetinden ve samimiyetinden hiç bir şey kaybetmedi . Yılmaz Ak Parti Teşkilatında gelecekte çok güzel yerlerde çalışacağından şüphemiz yok  . Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz İl Başkanlığından ayrılmasının en önemli tarafı Teşkilatta kalması durumunda seçim sürecinde her hangi bir arkadaşının Başkanlık adına tarafı olmamak içindi. Halim Yılmaz şimdi herkes eşit isteyen arkadaşımız Aday olabilir isteyen yeni bir yönetim kadrosu oluşturabilir herkes özgür ve serbest . Yılmaz İl Başkanlığından ayrılmam demek partimden ayrıldım anlamına gelmez çok sevdiğim partimde verilecek her görevi seve seve yapmaya adayım '' Yola Devam '' dedi. Başkan Halim Yılmaz açıklamalarını şöyle sürdürdü.

AK PARTİ TRABZON İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI HALİM YILMAZ 

Onurla ve gururla hizmet etmekten büyük şeref duyduğum. Davam, inancım, değerlerim ve tüm ruhumla bağlı olduğum görevimden. Kongre süreclerimizin başlaması ve yaşımın da dolması hasebiyle, il ve ilçe teşkilatlarımda ki kardeşlerimin önünü acabilmek adına genel merkez gençlik kollarımızdan müsade istedim. Kongre sürecleri için görevlendirilecek kardeşimiz en kısa sürede belirlenecek. Yine bir olacağız beraber olacağız. Allah teşkilatımızdan razı olsun. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 22:43
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273