banner277

Ak Parti Teşkilat Başkanı Uğur Aydın “ABD bu sefer Camii Duvarına işemiştir”

“Şaşıran ördek geri geri yüzermiş” Amerika ne yapacağını şaşırdı. Bahane Rahip ama asıl sebep 15 temmuz ve sonrasıda S 400 füzeleridir. İki bakanımıza yaptırım ne demek. Benzer olmasa da Cumhurbaşkanımızın korumalarına da abd ye gitmeleri halinde tutuklama kararı çıkarmışlardı. İki Bakanımıza uygulanan yaptırım neyi içeriyor; abd de bulunan mal varlıklarına tedbir, abd ye gitmeleri halinde izin vermeme vs. Hiçbir karşılığı olmayan acemice alınmış ama gerçek yüzlerini ortaya koyan bir karar. Gerekli cevap verilecektir. Bu gibi saçmalıkların devamı da gelecek. Çünkü Türkiye eski Türkiye değil. Kabuğunu kıran, kafa tutan, tek başına hareket edebilen, farklı seçenekleri kullanma girişimleri olan bir ülke durumundadır. Abd ‘ye mahküm değiliz. Abd bu sefer çok ileri gitmiştir. Tabiri caiz ise cami duvarına işemiştir.

Ak Parti Teşkilat Başkanı Uğur Aydın “ABD bu sefer Camii Duvarına işemiştir”

Ak Parti Teşkilat Başkanı Uğur Aydın “ABD bu sefer Camii Duvarına işemiştir”

Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın sosyal medya hesabından Amerika’nın Türkiye’ye karşı olan tutumunu bakın nasıl eleştirmiş .Çok güzel bir eleştiri yazısı Virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz.

Uğur Aydın :

“Şaşıran ördek geri geri yüzermiş” Amerika ne yapacağını şaşırdı.
Bahane Rahip ama asıl sebep 15 temmuz ve sonrasıda S 400 füzeleridir. 
İki bakanımıza yaptırım ne demek. Benzer olmasa da Cumhurbaşkanımızın korumalarına da abd ye gitmeleri halinde tutuklama kararı çıkarmışlardı. İki Bakanımıza uygulanan yaptırım neyi içeriyor; abd de bulunan mal varlıklarına tedbir, abd  ye gitmeleri halinde izin vermeme vs. Hiçbir karşılığı olmayan acemice alınmış ama gerçek yüzlerini ortaya koyan bir karar. Gerekli cevap verilecektir. Bu gibi saçmalıkların devamı da gelecek. Çünkü Türkiye eski Türkiye değil. Kabuğunu kıran, kafa tutan, tek başına hareket edebilen, farklı seçenekleri kullanma girişimleri olan bir ülke durumundadır. Abd ‘ye mahküm değiliz. Abd bu sefer çok ileri gitmiştir. Tabiri caiz ise cami duvarına işemiştir.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273