banner277

AK PARTİ İL BAŞKANI HAYDAR REVİ SURUÇ SALDIRISINI KINADI

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar REVİ Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde canlı bombanın kendini patlatıp çevredeki vatandaşları öldürmesinin akabinde bir açıklama yaparak Terörün her türlüsünü ve olayı şiddetle kınadığını bildirdi ,İşte O Açıklama .

AK PARTİ İL BAŞKANI HAYDAR REVİ SURUÇ SALDIRISINI KINADI

 AK PARTİ İL BAŞKANI HAYDAR REVİ SURUÇ SALDIRISINI KINADI
  

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar REVİ  Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde canlı bombanın kendini patlatıp çevredeki vatandaşları öldürmesinin akabinde bir açıklama yaparak Terörün her türlüsünü ve olayı şiddetle kınadığını bildirdi ,İşte O Açıklama .

HAYDAR REVİ ; BASINA VE KAMUOYUNA
"Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki saldırı memleketimize karşı yapılmış hain bir saldırıdır. Bayram ertesi ülkemizin huzurunu bozmayı hedefleyen bu terörü şiddetle kınıyoruz, lanetliyoruz. Hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyoruz. Hükümetimiz görevinin başında ve saldırının yaşandığı andan itibaren her açıdan en hızlı şekilde gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bütün bu provokasyon ve saldırılarla başa çıkacak kudrettedir. 
Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırısı karşısında herkesi kenetlenmeye ve sağduyulu davranmaya çağırıyoruz. AK Parti olarak bu hain saldırıyı lanetliyor ve gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz."diye yazdı.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 22:32
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273