banner277

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu ,Çok Sert Konuştu

AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hasan Dilekoğlu Başkanlığında Toplanan '' Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanları'' toplantısında çok sert sözler sarf etti.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu ,Çok Sert Konuştu

 Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu ,Çok Sert Konuştu 

 AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hasan Dilekoğlu başkanlığında İl Başkanlığı binasında “Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları” toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya 18 İlçenin Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlarının yanı sıra İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları da katıldı.

Toplantıda ülke ve şehir gündemiyle alakalı açıklamalar yapan Dilekoğlu, terör örgütleriyle mücadelede hükümet olarak kararlı olduklarının altını çizdi. Dilekoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu öncülüğünde dört bir koldan, terör örgütleri PKK, FETÖ, DHKP-C ve bu gibi maşalarla mücadelemiz devam etmektedir. Devletimizi ve aziz milletimizi yıldırmayı hayal edip bu topraklarda bölücülük yapanların sonu ya cehennem ya da kodestir. Bakanımız Süleyman Soylu’nun bu aktif mücadelede başrolde olması her bir Trabzonlu gibi bizler için onur ve gurur kaynağıdır” dedi.


DİLEKOĞLU ; BUNUN ADI ADALET DEĞİL GAFLET

Adalet Yürüyüşü başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yasaya ve hukuka saygı göstermesi gerektiğini belirten Dilekoğlu, “Sayın Kılıçdaroğlu ve beraberindekilerin gittikleri yol, yol değildir. Adalet adı verdikleri bu yürüyüşe kimlerin ne şekilde destek verdiklerini hep birlikte görmekteyiz. Yargılama süreci devam eden bir olayla alakalı yürüyüş yapıp açıklamalar yapmak yargıyı etki altına alıp toplum vicdanına kulak vermemektir. Terör örgütü FETÖ’nin alkış tuttuğu ve PKK’nın dolaylı yoldan destek verdiği bu yürüyüş tarihe kara bir leke olarak geçmektedir. Bu yürüyüşün adı adalet değil gaflet yürüyüşü olarak milletimiz tarafından tescillenmiştir. Kardeşliğimizi, birliğimize ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara çanak tutanlar şunu unutmasın ki Gezi’de, 17-25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da başaramadığınızı bundan sonra da hayata geçiremeyeceksiniz” diye konuştu.

DİLEKOĞLU ; VERDİĞİMİZ VAADLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ
Trabzon’a verdikleri sözleri de tek tek yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Dilekoğlu, “Ülkemizin sıcak gündemiyle meşgul olan Bakanımız Süleyman Soylu başta olmak üzere İl Başkanımız Haydar Revi ve Milletvekillerimizle seçim öncesinde Trabzon’a vaatlerimizi yerine getirmenin onuru içerisindeyiz. Şehir Hastanesi olacak dedik, kıyı kanununu Trabzon’umuza özel değişti. Yatırım Adası dedik, hamd olsun o da hayata geçirilecek. Kanuni Bulvarı hızlı bir şekilde devam ediyor. Mega Projelerimizin yanı sıra Büyükşehir Belediyemiz ve İlçelerimizdeki onlarca projeyi de yakından takip ediyor ve içinde bulunuyoruz. Bir yandan Trabzon’umuza katma değer sağlayacak projelerin gerçekleşme sürecinde yer alırken diğer bir yandan yine şehrimiz adına ekonomik ve ticari faaliyetlerin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Klişe gelebilir fakat biz laf değil icraat yapıyoruz. Yürümekten öte koşar adım hedeflerimize varıyoruz, Allah yardımcımız olsun” dedi.   

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2017, 12:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273