banner277

Ak Parti Gençlik Kolları'ndan ''Vefa İftarı''

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti İl Gençlik Kolları Kadir Gecesinde '' Vefa İftarı'' Düzenledi.

Ak Parti Gençlik Kolları'ndan ''Vefa İftarı''

 Ak Parti Gençlik Kolları'ndan ''Vefa İftarı'' 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti İl Gençlik Kolları Kadir Gecesinde '' Vefa İftarı'' Düzenledi.  Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz ve Yönetim Kurulu tarafından Yomra  Saray Restorant  Kebapcım'da düzenlediği '' vefa İftarı'' Eski ve Yeni Tüm Teşkilat Mensuplarını İl Başkanlarını ve İlçe Başkanlarını buluşturdu. İftar öncesi Kur'an Okundu ,dualar edildi ,Akşam Ezanı ile birlikte hep beraber oruçlar açıldı.  Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora'nında katıldığı İftar Programı unutulmaz ,muhteşem oldu. 

AK PARTİ TRABZON İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI HALİM YILMAZ 
Ak Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz '' Vefa İftarı'' nı şu cümlelerle anlattı. Dünden bugüne davamıza hizmet etmiş İl Gençlik Kolları başkanlarımız, yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımızla bir araya geldik. Vefa iftarımıza katılan Milletvekilimiz Sayın Salih Cora ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri teşkilatsız bırakmasın.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 03:45
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273