AHİ EVREN GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİNE SOSYAL TESİS

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Muhammet Balta ve AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni yapılan Sosyal Tesislerinin açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Revi, yeni tesislerin vatandaşlarımıza ve sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Revi açılış sonrası fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla da fotoğraf çektirdi ve yakından ilgilendi.

AHİ EVREN GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİNE SOSYAL TESİS

 TRABZON AHİ EVREN SOSYAL TESİSLERİNİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI  MUHAMMET BALTA,HAYDAR REVİ İLE AÇILIŞINI YAPTI

Çevre ve Şehircililk Bakan Yardımcısı Muhammet Balta beraberinde AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi  ve  Trabzon İl Sağlık Müdürü olduğu halde Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni yapılan Sosyal Tesislerinin açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Muhammet Balta,Başkan Revi ve diğer çalışnlar yeni tesislerin vatandaşlarımıza ve sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ettiler. Çevre Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ,Ak Parti Trabzon İl Başkan Revi açılış sonrası fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla da fotoğraf çektirdi ve yakından ilgilendi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 18:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160