banner277

Büfeler Görücüye Çıktı

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Hamam Çimeni Çarşısı avlusunda inşa edilen büfeleri yerinde inceledi.

Büfeler Görücüye Çıktı

 Büfeler Görücüye Çıktı

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Hamam Çimeni Çarşısı avlusunda inşa edilen büfeleri yerinde inceledi.

Avluya yerleştirilen toplamda 14 adet ahşap büfelerde el işi ürünlerin yani sıra yöresel lezzetlerin satışa sunulacağını söyleyen Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “Alana yerleştirilen büfeler çarşının şenlenmesini ve daha aktif olmasını sağlayacak. Vatandaşlar mekân sıkıntısı çekmeden rahatlıkla ürünlerini bu büfelerde sergileyebilecekler. Bu sayede hem el sanatlarının gelişmesine katkı sağlanmış olacak hem de çarşı ve ekonomi canlanacak, daha aktif hale gelecek. Büfelerin yapımı tamamlanınca etrafı da çiçeklendirilerek çarşı görsel açıdan ilçemizin dokusuna uygun hale getirilecek.” dedi.

Akçaabat’ı ziyareti esnasında Hamam Çimeni’ni de gezen Adnan Günnar ise büfelerin ilçenin otantik yapısına uygun olduğunu belirtti.
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 22:32
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273