banner277

Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Uyuşturucuyla Mücadele İl Kurulu Toplantısı, Vali Vekili Necmettin Yalınalp başkanlığında yapıldı.

Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

 Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Uyuşturucuyla Mücadele İl Kurulu Toplantısı, Vali Vekili Necmettin Yalınalp başkanlığında yapıldı.
Valilik A Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya kurul üyeleri ile ilgili daire amerleri katıldı.
Sekretaryası Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan toplantıda, uyuşturucu ile mücadele kapsamında ki çalışmalar değerlendirilerek, kurul üyesi kurumları tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili sunumlar yapılarak bilgi verildi.
Bağımlılıkla mücadele ülkelerin en önemli sorunlarının başında geldiğini belirten Vali Vekili Necmettin Yalınalp, bizde önceliklerimiz arasında yer alan bu konuyu tüm kurumlarımızla birlikte hassasiyetle takip ederek, bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılması gerekenleri kararlılıkla uygulayamaya devam edeceğiz. Bu noktada Uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi konusunda toplumun tüm kesimlerine görevler düşmektedir. İlimizde de Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu çatısı altında hazırlanan “ Uyuşturucu İle Mücadele İl Aksiyon Planları”  sadece arz ile mücadele değil, önleme ve koruma çalışmaları, 1.2. ve 3. Basamak bağımlılık tedavi hizmetleri ve sosyal uyum hizmetleri gibi ana başlıklar altında faaliyetler yapılarak bu alanda etkin mücadeleye devam edilecektir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2017, 16:48
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273