banner277

Özel İmperial Hastanesi "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası”nı kutladı

İş Sağlığı ve güvenliği haftası dolayısıyla Özel İmperial Hastanesi yönetimi ile İş sağlığı ve güvenliği ekibi yapılan toplantıda bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Özel İmperial Hastanesi "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası”nı kutladı

Toplantının ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası dolayısıyla pasta kesildi.

Özel İmperial Hastanesi yönetim kurulu başkan yardımcısı Mehmet Çelebi, Başhekim Uzm. Dr. Nevzat Akkol ve İşletme müdürü Uzm. Dr. Cemil Bayarslan; İş Sağlığı ve güvenliği haftası dolayısıyla İş sağlığı ve güvenliği ekibiyle bir araya geldi. 
Özel İmperial Hastanesi yönetim kurulu başkan yardımcısı Mehmet Çelebi yaptığı açıklamada “Çalışma hayatının temel prensibi olan iş sağlığı ve güvenliği konusunda temel hedefimiz çalışanlarımızı korumak  ve işletme güvenliğini sağlamaktır. Özel İmperial Hastanesi yönetimi olarak İş kazası ve meslek hastalığı olasılıklarını en düşük seviyede tutmak, işin insana, insanın da işe uygunluğunu sağlamak, ardından çalışma koşullarından kaynaklanan riskleri en aza indirmek ve güvenli çalışma koşullarını sağlamak için ekip olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Bu düşüncelerle "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası”nı kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir çalışma hayatı diliyorum” dedi.
Yapılan toplantının ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası dolayısıyla pasta kesildi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273