banner277

MHP Eski İl Başkanı Demeli'ye Geçmiş Olsun Ziyareti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Geçtiğimiz Günlerde Rahatsızlanarak Ahı Evre Kalp ve Göğüs Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan MHP Eski İl Başkanı Muammer Demeli'ye Eski Yönetiminden ziyaret.

MHP Eski İl Başkanı Demeli'ye Geçmiş Olsun Ziyareti

 MHP Eski İl Başkanı Demeli'ye Geçmiş Olsun Ziyareti 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Geçtiğimiz Günlerde Rahatsızlanarak Ahı Evre Kalp ve Göğüs Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan MHP Eski İl Başkanı Muammer Demeli'ye Eski Yönetiminden ziyaret. Demeli Ağır bir kalp krizi geçirmiş Ahi Evren Kalp ve Göğüs Hastalıkları hastanesinde Kalbe giden damarlara Stent takılmıştı. Geçtiğimiz gün hastaneden evine şifa ile taburcu olan Demeli'yi dava arkadaşları unutmadı.  MHP Eski İl Başkanı Demeli bu ziyaretten çok duygulandı. Demeli'yi ziyarete Gelen Eski İl Başkanı Yardımcılarından Oktay Kaplan ve Arkadaşları Eski Başkanın duygu dolu anlar yaşamasına sebep oldular. Başkan Demeli Eski Yönetim Kurulu Arkadaşlarını Ellerinde çiçeklerle görünce kendini tutamadı . 

OKTAY KAPLAN 
MHP Eski İl Başkan Yardımcılarındna Oktay Kaplan Ziayret Sonrası bakın sosyal hesabından nasıl açıklama yaptı. 

İŞTE O AÇIKLAMA !!
MHP TRABZON ESKİ İL BAŞKANI MUAMMER DEMELİ ESKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BİRLİKTE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR BİRLİKTELİĞİMİZ SONSUZA KADAR SÜRECEKTİR GEÇMİŞ OLSUN BAŞKANIMIZ
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 03:02
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273