banner277

MHP Trabzon İl Başkanlığındaki Toplu İstifa Gündeme Bomba Gibi Düştü

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com MHP Trabzon İl Başkanlığında geçtiğimiz günlerde başlayan gerilim bu gün patladı.

MHP Trabzon İl Başkanlığındaki Toplu İstifa Gündeme Bomba Gibi Düştü

MHP Trabzon İl Başkanlığındaki Toplu İstifa Gündeme Bomba Gibi Düştü 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

MHP Trabzon İl Başkanlığında geçtiğimiz günlerde başlayan gerilim bu gün patladı. MHP Trabzon İl Başkan Yardımcısı Orhan Bal'ın sosyal medya üzerinden MHP'nin Ortahisar Belediyesi Meclis Üyesi İsmail İnan'ın Ortahisar Belediye Başkan Adayı olması için yapmış olduğu paylaşım MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve Arkadaşlarını harekete geçirmiş Tarım Önce Orhan Bal'ı Yönetimden attı daha sonra ise Parti Disiplin Kuruluna sevk etti.   
MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'ın bu hamlesinin hemen akabinde Bal ve 15 arkadaşı MHP'den bugün itibaren istifa ettiler. Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanlığına sundukları dilekceleride ekte www.trabzonhaber24.com Vatsapp servisine ilettiler. .İşte o İstifa dilekçelerinde öne sürdükleri gerekçe ''

İL BAŞKAN YARDIMCISI ORHAN BAL MHP İLE İPLERİ KOPARDI

''Disipline verilen eski İl Yöneticisi Orhan Bal disipline savunmasını vermek için gittiğinde başta İl Başkanı olmak üzere İl Yöneticililerinin sözlü tacizine uğradı ve disipline savunmasını veremeden oradan çıkmak zorunda kalmıştır. Bizde Orhan Bal'a yapılan bu davranıştan dolayı Parti Üyeliğimizden İstifa ediyoruz .Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. '' 

Levent Kara,Yasemin Türkyılmaz,Barış Bal,Serdal Kara,Mert Servet Kara,Emine Bal,Süleyman Taslak,Erdal Kara,Kader Baki,Tonlay Mert Bal,Mehmet Bayraktar istifalarını MHP İl Başkanlığına verdiler. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 17:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273