banner277

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, yaşlı ziyaretlerine devam ediyor

Haber : Melek Çakır www.trabzonahber24.com Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un Eşi Şengül Yavuz Yaşlı Ziyaretlerine devam ediyor . 93 yaşındaki Zeliha Batramanoğlu’nu evinde ziyaret eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Bayan Yavuz,kendisine bir ihtiyacı olup olmadığını sorarak, her türlü konuda destekçisi olacağını söyledi.

  Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, yaşlı ziyaretlerine devam ediyor

   Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, yaşlı ziyaretlerine devam ediyor

Haber : Melek Çakır  www.trabzonahber24.com

 Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un Eşi Şengül Yavuz Yaşlı Ziyaretlerine devam ediyor .  93 yaşındaki Zeliha Batramanoğlu’nu evinde ziyaret eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Bayan Yavuz,kendisine bir ihtiyacı olup olmadığını sorarak, her türlü konuda destekçisi olacağını söyledi.
 
Yaşlı ziyaretlerini sık sık gerçekleştirmek istediklerini belirten Şengül Yavuz,” Bizim geleneklerimizde hasta ve yaşlıya ziyaret ve hürmet vardır. Yaşlılarımızın yüzünde gördüğümüz ufacık bir tebessüm bizim için en büyük mutluluktur. Onların güler yüzü ve duası bizlere güç vermektedir. Tek amacımız onların ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmette kusur etmemektir”dedi.
 
 İnsanlar arasında sevgi, saygı, karşılıklı güven ve merhamet duygularının yeşermesinde birlik ve beraberliğin kuvvetlenmesinde yaşlı ve hasta insanlarımızın ziyaret edilerek görülüp gözetilmesinin önemine vurgu yapan Şengül Yavuz, “Yaşlılık insanoğlunun en olgun ve mütevazı dönemidir. Yaşlılarımız, yılların verdiği birikimle her türlü saygıyı hak eden, birer tecrübe çınarıdır. Onların görmüş geçirmişliği, fert ve toplumlar için en büyük hazinedir” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 14:48
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273