banner277

Sanayici İftar'da buluştu

Haber : Yurdanur Ayaydın www.trabzonhaber24.com Trabzon Arsin Organize sanayinin geleneksel iftar yemeği Uzunkum Otel’de verildi.

Sanayici İftar'da buluştu

 Sanayici İftar'da buluştu

Haber : Yurdanur Ayaydın www.trabzonhaber24.com  Trabzon Arsin Organize sanayinin geleneksel iftar yemeği Uzunkum Otel’de verildi.

Arsin Kaymakamı Fikret Dağı, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, DKİB Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şube Başkanı Murat Taşkın, ASKON Başkanı Yılmaz Karadeniz, MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ali Kaan, STÖ Temsilcileri, çok sayıda kurum müdürü, iş adamı, sanayici, medya mensubu ve davetlinin katıldığı iftar yemeği samimi bir ortamda gerçekleşti.

Arsin OSB’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, davetlilerle tek tek tanışarak sohbet etti ve “Ramazan nedeniyle gerçekleştirdiğimiz bu birlikteliği bundan sonra sektörel olarak sürekli tekrarlayacağız. Amacımız Trabzon sanayisini daha da güçlendirmek, böylece hem bölge hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak, üretimi, dolayısıyla da istihdamı artırmaktır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 12:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273