Müdür Fettahoğlu’ndan Öğretmenine Doğum Günü Sürprizi

Öğretmenler günü kutlamalarını, haftaya dönüştüren ve birbirinden güzel ve değerli kutlama etkinliklerine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, bu kez de 24 Kasımda doğum günü olan bir öğretmenine sürpriz kutlamada bulunmak için okuluna gitti.

Müdür Fettahoğlu’ndan Öğretmenine Doğum Günü Sürprizi

ÖĞRETMENLER MUTLUYSA GELECEK SAĞLAM GELİR
Yoğun geçen bir tebrik programının ardından Cumhuriyet Ortaokulu’nda öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürü, öğretmenlerin her zamanki yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı. Müdür Fettahoğlu’nun öğretmen ziyaretlerine alışkın olunduğundan bunun bir doğum günü kutlaması amacı taşındığı bilinmiyordu.
Devam eden sohbetin orta yerinde gelen pasta ve İl Milli eğitim Müdürünün duygulu konuşmaları, öğretmenlerin hepsinde şaşkınlık ve heyecan uyandırdı.
ENERJİMİZİ ÖĞRETMENLER ODASINDAN ALIYORUZ
Hep birlikte kesilen pastanın ardından kendisine yöneltilen bu kadar enerji ve yenilik fikrini nereden alıyorsunuz sorusuna:
Biz sizlerin fikirleri ve heyecanıyla yol alıyoruz. Öğretmenler odası bizim de sizlerin fikirlerinden öğrendiğimiz ve heyecanınızla yenilendiğimiz yerlerdir.
Öğretmenlerimizin mutluluğunu önemsiyor, her fırsatta yanınızda olduğumuzu sizlere hissettirmek istiyoruz. Bizler aynı çocukların geleceği için aynı şevkle çalışan büyük eğitim ailesiyiz.
Emekleriniz, fedakarlıklarınız için o sizlere her gün teşekkür ederim dedi.


 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160