banner277

Başkan Üstün'den Erkeklere Damatlıktan Sonra Kızlara Nişan Elbisesi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Fakirin babası olmaya devam ediyor.

Başkan Üstün'den Erkeklere Damatlıktan Sonra Kızlara Nişan Elbisesi

 Başkan Üstün'den  Erkeklere Damatlıktan Sonra Kızlara Nişan Elbisesi 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Fakirin babası olmaya devam ediyor. Başkan Üstün ilk olarak Evlenmek isteyipte durumu iyi olmayan genç Erkeklere Damatlık benden dedi ve dediğini'de yaptı.Üstün ondan sonra İşkur'dan işe giren durumu olmayan gençlere Bayramlık hediye etti. Başkan Rahmi Üstün daha sonra Bayramlık alamayan Tüm Gençlere Bayramlıklar benden dedi ve dediğini yaptı. Sürmene'nin sevilen yardım sever Belediye Başkanı Rahmi Üstün şimdide Nişanlanmak isteyipte durumu olmayan genç kızlarımıza seslendi buyurun gelin kapımız açık Nişanlanmak isteyip nişan elbisesi alamayan kızlarımızın nişan elbiseleri benden diyerek gençlere ne kadar önem verdiğini bir kez daha ispatladı. 

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN 
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Önce Erkeklerimize yardımcı oldum baktım kızlarımız garip kaldı eşitlik olsun dedim ve Artık Erkeklere verdiğim Damatlık yardımının yanısıra Kızlarımıza da Nişan Elbisesi Yardımına başladım aynı anda her ikisinede yardıma devam ediyoruz amacımız evlenmeyen kızımız,i Erkeğimiz kalmasın diye elimizden gelen yardımı yapmaya devam ediyoruz , edeceğiz .
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 18:34
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273