banner277

Başkan Kurukız Kızı Seda'nın Düğününde Milletvekili Cora'ya Sürpriz yaptı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Hemşire Kızı Seda'yı Polis Memuru Şahin Sağlam ile evlendirdi.

 Başkan Kurukız Kızı Seda'nın Düğününde Milletvekili Cora'ya Sürpriz yaptı

  Başkan Kurukız Kızı Seda'nın Düğününde Milletvekili Cora'ya Sürpriz yaptı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Hemşire Kızı Seda'yı Polis Memuru Şahin Sağlam ile evlendirdi. 

Şalpazarı'ndaki düğünde davetlileri bir sürpriz bekliyordu MHP'li Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Kendi kızının düğününde Ak Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora'nın yaşgününü kutladı . Başkan Kurukız kendi kızının nikahı için Nikah masasının etrafında toplanan kalablığa büyük bir sürpriz yaparak Milletvekili Cora'ya Yaş Günü Süprizi yaptı. Nikaha Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora,Dr.Adnan Günnar ,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ,MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz,Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Metin Kara ,ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem,MHP İlçe Başkanları ,Giresun Doğankent Belediye Başkanı ,Giresun Çavuşlu Belediye Başkanı ,Ak Parti İlçe Başkanları ,MHP Trabzon Büyükşehir Meclis Üyeleri,MHP Ortahisar Belediye Meclis Üyeleri ,STK Temsilcileri Ülkü Ocakları Başkanları,Siyasi Parti Temsilcileri ,İş Adamları ,Ailesi ve vatandaşların katıldığı düğün merasiminde önce Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora için yaptırdığı Türk Bayraklı yaş pastayı kestirdi. Yaş Pastanın kesimi ve Kutlamalardan sonra Kızı Eda'nın nikah merasimine devam edildi. 

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurkız'ın kızı Seda ve Şahin Sağlam'ın Nikahlarını Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Kıyarken Nikah Şahitliklerini ise Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora,MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci ,Trabzon ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem yaptı. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Nikah sonrası Evlenme Cüzdanını Gelin Eda'ya verdi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 23:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273