banner277

KİADER Yönetim Kurulundan Maçka Belediye Başkanı'na Ziyaret

Haber: Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Kadın Eğitim ve İstihdamı Artırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Kastan ve Yönetim Kurulu Maçka Belediye Başkanı Ecz.Koray Koçhan'ı Makamında ziyaret etti.

KİADER Yönetim Kurulundan Maçka Belediye Başkanı'na Ziyaret

KİADER Yönetim Kurulundan Maçka Belediye Başkanı'na Ziyaret 

Haber: Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Kadın Eğitim ve İstihdamı Artırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Kastan ve Yönetim Kurulu üyesi Melek Çakır ve Neslihan Çorak Maçka Belediye Başkanı Ecz.Koray Koçhan'ı Makamında ziyaret etti. 
Maçka Belediye Başkanı Koçhan ile görüşen KİADER Yönetim kurulu derneğinin yeni dönem faaliyetlerini ,kadınların statüsünü ve istihdamı artırmak için yeni projelere imza atacaklarını dile getirdiler.
HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ KADINLARIN YANINDAYIM 
Başkan Koçhan ,Kamu-Sivil Toplum Kuruluşu işbirliğinde devam etmekte olan atölyede kadınlara daha fazla eğitim ve üretim konusunda desteklerini esirgemeyeceğini bir kez daha belirtti. Koçhan  Amacımız yöresel el sanatları açısından zengin ürün yelpazesine sahip Maçka ilçemizde, kadının el emeğini daha da ön plana çıkararak, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak. Kültürümüzün yaşatılmasında bu büyük önem arz ediyor. O nedenle kadınlarımızın yaptığı çalışmaları önemsiyoruz ve elimizden gelen gayreti de gösteriyoruz."

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 00:52
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273