banner277

Trabzon’da Kadın Kadını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

Trabzon'un Ortahisar İlçesi Büyük Postane'nin önünde cinayet işlendi. Bu sabah saat 08.00 sıralarında bir kadın tartıştığı bir diğer kadını bıçaklayarak öldürdü. Edinilen bilgilere göre; Güzellik merkezi sahibi olan G.T.(41) , iş yerinin önünde kendisini bekleyen akrabası E.T. ile karşılaştı. İkili arasındaki tartışma kavgaya dönüşürken E.T. yanında getirtdiği bıçakla G.T.'yi bıçaklayarak ağır şekilde yaraladı. Farabi Hastanesi'ne kaldırılan G.T. yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden G.T. 3 çocuğu olduğu öğrenilirken haberi alan yakınları hastanede fenalık geçirdi. Öte yandan cinayeti işleyen E.T. ise polis tarafından Meydan Parkında gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Trabzon’da Kadın Kadını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü

Trabzon'un Ortahisar İlçesi Büyük Postane'nin önünde cinayet işlendi. Bu sabah saat 08.00 sıralarında bir kadın tartıştığı bir diğer kadını bıçaklayarak öldürdü.  

Edinilen bilgilere göre; Güzellik merkezi sahibi olan G.T.(41) , iş yerinin önünde kendisini bekleyen akrabası E.T. ile karşılaştı. İkili arasındaki tartışma kavgaya dönüşürken E.T. yanında getirtdiği bıçakla G.T.'yi bıçaklayarak ağır şekilde yaraladı. Farabi Hastanesi'ne kaldırılan G.T. yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hayatını kaybeden G.T. 3 çocuğu olduğu öğrenilirken haberi alan yakınları hastanede fenalık geçirdi.

Öte yandan cinayeti işleyen E.T. ise polis tarafından Meydan Parkında gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 15:38
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273