banner277

Trabzon Barosu, Türkiye 2. si oldu

15-16 Eylül 2018 tarihinde Türkiye Barolar Birliğince beşincisi düzenlenen Stajyer Avukatlar Kurgusal Duruşma Yarışması'nda İzmir, Tekirdağ, Kastamonu, Trabzon, Eskişehir, Diyarbakır, Adana ve Kars Baroları yarıştı. Çeyrek Finalde İzmir, Yarı finalde Adana Barosu'nu eleyen Trabzon Barosu, finalde Kastamonu Barosu ile kıyasıya yarıştı. Yarışı çok az farkla kaybeden Trabzon Barosu, Ankara'dan ikincilik kupasını alarak ayrıldı.Trabzon Barosu her alanda başarılarını sosyal ve kültürel alanda yaptığı gibi genel her türlü etkileşimde olduğunu belirten Trabzon Barosu Başkanı Avukat Sibel Suiçmez her daim başarılara açık olan baromuz üyelerinede teşekkür ediyorum dedi. 5 ncisi yapılan turnuva bir anlamda ilimizin temsiliyetinede ışık olduğu görüşünü belirten yarışmacılar basın toplantısında kupaları ile görüntü verdi. Daha önce aynı yarışmada dördüncülük kazanan Trabzon Barosu bu yıl finale kadar yükselerek ikinci oldu. Yarışmada Trabzon Barosu'nu Stj Av Senem Çağla Çalımlı, Stj Av Ertuğrul Calap, Stj Av Hürtan Ocak temsil etti. -- Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Tel : +90462 326 03 12 Fax : +90462 326 04 49 URL : www.trabzongazetecilercemiyeti.org.tr Mail: trabzontgc@gmail.com (Adres : Atatürk Alanı No:27 Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Ortahisar / TRABZON)

Trabzon Barosu, Türkiye 2. si oldu

Trabzon Barosu, Türkiye 2. si oldu.

15-16 Eylül 2018 tarihinde Türkiye Barolar Birliğince beşincisi düzenlenen Stajyer Avukatlar Kurgusal Duruşma Yarışması'nda İzmir, Tekirdağ, Kastamonu, Trabzon, Eskişehir, Diyarbakır, Adana ve Kars Baroları yarıştı. Çeyrek Finalde İzmir, Yarı finalde Adana Barosu'nu eleyen Trabzon Barosu, finalde Kastamonu Barosu ile kıyasıya yarıştı. Yarışı çok az farkla kaybeden Trabzon Barosu, Ankara'dan ikincilik kupasını alarak ayrıldı.Trabzon Barosu her alanda başarılarını sosyal ve kültürel alanda yaptığı gibi genel her türlü etkileşimde olduğunu belirten Trabzon Barosu Başkanı Avukat Sibel Suiçmez her daim başarılara açık olan baromuz üyelerinede teşekkür ediyorum dedi. 5 ncisi yapılan turnuva bir anlamda ilimizin temsiliyetinede ışık olduğu görüşünü belirten yarışmacılar basın toplantısında kupaları ile görüntü verdi.

Daha önce aynı yarışmada dördüncülük kazanan Trabzon Barosu bu yıl finale kadar yükselerek ikinci oldu. Yarışmada Trabzon Barosu'nu Stj Av Senem Çağla Çalımlı, Stj Av Ertuğrul Calap, Stj Av Hürtan Ocak temsil etti.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273