banner277

Sürmene Belediye Başkanı Üstün Sahili Talana Geçit Vermedi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Sürmene Sahil Şeridine yapılmak istenen Büfe işletmesini aynı gün kaldırarak Sahildeki yağmaya dur dedi.

Sürmene Belediye Başkanı Üstün Sahili Talana Geçit Vermedi
 Sürmene Belediye Başkanı Üstün Sahili Talana Geçit Vermedi 
Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Sürmene Sahil Şeridine yapılmak istenen Büfe işletmesini aynı gün kaldırarak Sahildeki yağmaya dur dedi. Başkan Üstün Trabzon ilçelerinde Sahili yağma, talan  ettirmeyen tek Belediye Başkanı Olarak Tarihe geçti. Başkan Üstün'ün Ankara'da olduğu bir gün sabah erken saatlerde sormadan bir şahıs tarafından gece konan Büfe Başkan Üstün'e bilgisi aktırıldığı gibi kaldırılması bir oldu. Başkan Üstün tarafından acilen kaldırılması talimatı verilen büfe için Üstün ya kaldırın kaldıramazsanız yada ben geldiğimde o büfeyi yakıp denize atarım diyerek büfenin kaldırılmasını sağladı. 

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN 


Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün o güzelim sahili kimseye yağma ettirmem o güzelliği bozdurmam ,Plansız projesiz yapılan ne varsa karşısındayım . Üstün geçmişte yapılan plansız yapılardan çektiğimiz kadar başka hiçbir şeyden çekmedik. Bakın gelişi güzel yapılan Ruhsatsız imarsız yapılara dünyalar harcayıp kentsel dönüşüm yapmaktayız fakir fukaranın haklarını başkalarının hatalarını kapatmak için neden kullanalım . Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün gelecek neslimize güzel yaşanabilir sürmene bırakmak tek hayalim Sürmene'yi diğer ilçelerden ayıran Özelliklerimiz zaten bunlar ,Tarihi geçmişimiz ,Muhteşem sahilimiz ve yeşilimizle yaşanabilir  Sürmene oluşumuz ,Sürmene'yi kimseye talan ettirmem . 
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 12:11
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273