banner277

SÜLEYMAN SOYLU KOMİSYONDA ''KANDİLİ BAŞINIZA YIKARIZ ''

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Dünkü DİSK Protestosunda PKK'lı ve Solcu Militanlarca Protesto edilen bu gün Plan ve Bütçe Komisyonunda açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu,

SÜLEYMAN SOYLU KOMİSYONDA ''KANDİLİ BAŞINIZA YIKARIZ ''

 SÜLEYMAN SOYLU KOMİSYONDA ''KANDİLİ BAŞINIZA YIKARIZ ''

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Dünkü DİSK Protestosunda PKK'lı ve Solcu Militanlarca Protesto edilen  bu gün Plan ve Bütçe Komisyonunda açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, katil orada oturuyor.

. Komisyonda bulunan HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ve Soylu arasında tartışma yaşandı.

Komisyonda bulunan HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ve Soylu arasında tartışma yaşandı.
Soylu yaptığı açıklamada, 'Türkiye Cumhuriyetinin başkanına, Sayın Cumhurbaşkanımıza, hepimize katil sıfatlamasını kabul etmem mümkün değil. Orada PKK'yı savunanlara karşı, onlar orada oturacaklar ben olacağım öyle mi? 6,7 Ekim olaylarının talimatını Selahattin Demirtaş vermiştir. Eğer katil arıyorsanız orada oturuyordu. Benim ilçe başkanımı 15 gün dağa çıkardın. Desteklediğiniz PKK’lılar işkence yaptı. Başınıza yıkarız. Kandil’i de başınıza yıkarız, o teröristleri de başınıza yıkarız' ifadelerini kullandı.
Tartışmanın şiddetlenmesiyle komisyona 5 dakikalık ara verildi. 

Çalışma Bakanı Süleyman Soylu Benim İlçe Başkanımı Dağa kaçırdınız işkence ettiniz yok öyle bişey Kandilide başınıza yıkarız . Köpeksiz köy buldunuz Değneksiz  geziyorsunuz . yok öyle bişey .
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2016, 17:28
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273