banner277

Son iftar sofrası Dernekpazarı’nda kuruldu

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ramazan boyunca Trabzon’un ilçelerinde düzenlediği halk iftarlarıyla hemşehrileri ile bir araya gelen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ramazan’ın son iftar sofrasını Dernekpazarı ilçesinde kurdu.

Son iftar sofrası Dernekpazarı’nda kuruldu

 Son iftar sofrası Dernekpazarı’nda kuruldu

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Ramazan boyunca Trabzon’un ilçelerinde düzenlediği halk iftarlarıyla hemşehrileri ile bir araya gelen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ramazan’ın son iftar sofrasını Dernekpazarı ilçesinde kurdu. Dernekpazarı halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar programında hemşehrilerine seslenen Gümrükçüoğlu, Trabzon’un bu sofralarda dünyaya birlik mesajı verdiğini kaydetti. Konuşmasında 3 yılı aşkın sürede Dernekpazarı’nda önemli çalışmalar icra ettiklerine değinen Gümrükçüoğlu, çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Dernekpazarı’nda düzenlediği iftar programında Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet Âşık, kamu kurumları ve STK’ların temsilcileri ile çok sayıda vatandaş hazır bulundu.
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 16:41
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273