banner277

Şalpazarı'nda ,Çok Konuşulacak Muhteşem İftar

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Bugün Şalpazarı'nda alışılmışın dışında Kurukız Ailesi,Çoban Ailesi ve Taşkan Ailelerinin Ortaklaşa düzenlediği Muhteşem İftar organizasyonu yapıldı.

Şalpazarı'nda ,Çok Konuşulacak Muhteşem İftar

 Şalpazarı'nda ,Çok Konuşulacak Muhteşem İftar 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 Bugün Şalpazarı'nda alışılmışın dışında Kurukız Ailesi,Çoban Ailesi ve Taşkan Ailelerinin Ortaklaşa düzenlediği Muhteşem İftar organizasyonu yapıldı. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Ailesi'ninde katıldığı Organizasyonda masraftan kaçılmadı. Şalpazarı Halkının Ailece iştirak ettiği İftar Programında dualar edildi,Oruçlar açıldı. 

BAŞKAN REFİK KURUKIZ 
Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız , İftar Programını Kurukız Ailesi,Çoban Ailesi ve Taşkan Ailesi Ortaklaşa düzenledi. Kurukız,İftar Programında alışılmışın dışında masraftan kaçılmadan 2 Adet Öküz ,Yüzlerce Kilo Pirinç,Patates,Soğan ve Organik tereyağı kullanıldı. Aşçıbaşı Mustafa Yanık'ın nezaretinde Kendi Ailelerimizin titiz çalışmaları ile lezzetli bir iftar yemeği ortaya çıktı. Kurukız yapmış olduğumuz bu İftar Organizasyonunu bundan sonra geleneksel hale getirmek arzusu içerisindeyiz dedi.  Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Şalpazarı halkımızla güzel bir İftar eda ettik .Güzel bir iftar programı oldu. Allah kabul etsin, camimizin çevresi şenlendi, uzaktan ve yakından gelen yada gelemeyen tüm dostlardan Allah razı olsun, herkesin niyetlerini ve iftarlarını Rabbim kabul etsin 
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 00:57
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273