Ortahisar Kredi Kefalet Kooperatifinde Neler Oluyor

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ortahisar Kredi Kefalet kooperatifinin 21 Ekim 2018 Tarihinde kanunen Seçimli genel kurul yapması gerekirken yapmamak bu genel kurulu yapmamak için diretmesi acaba neden .

Ortahisar Kredi Kefalet Kooperatifinde Neler Oluyor

Ortahisar Kredi Kefalet Kooperatifinde Neler Oluyor 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

  Trabzon Ortahisar Kredi Kefalet kooperatifinin 21 Ekim 2018 Tarihinde kanunen Seçimli genel kurul yapması gerekirken yapmamak bu genel kurulu yapmamak için diretmesi acaba neden .

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta'nında aday olduğu Trabzon Ortahisar Kredi Kefalet kooperatifinde Seçimli Genel Kurul yapılması için Ticaret Bakanlığının talimatı olmasına rağmen mevcut başkan Serkan Selim'in dernek üyelerien mesaj çekerek Seçimli genel kurul olmayacağını söylemesi ve bunu söylerkende Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Ortahisar Kredi Kefalet kooperatifi Başkan Adayı olduğunu açıkladığı Ömer Hakan Usta'nın adını kullanması ise Başkan Usta'da Bardağı taşıran son damla oldu. Başkan Usta Yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi. 

ÖMER HAKAN USTA 

AÇIKLAMA: 
ORTAHİSAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNİN DEĞERLİ ÜYELERİ; KOOPERATİFİMİZİN GENEL KURULU İLE İLGİLİ, TİCARET BAKANLIĞIMIZCA 21.10.2018 TARİHİNDE SEÇİMLİ GENEL KURUL YAPMASI KENDİSİNE BİLDİRİLMESİNE RAĞMEN SERKAN SELİM ORTAKLARIMIZA İSMİMİ DE KULLANARAK MESNETSİZ VE ASILSIZ SEÇİM OLMAYACAK DİYE MESAJ ÇEKEREK BAKANLIK TALİMATLARINI YOK SAYMAKTA VE SUÇ İSLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.21.10.2018 TARİHİNDE SAAT 11:00’DE UZUNKUM OTELDE BAKANLIK TALİMATI İLE SEÇİMLİ GENEL KURULUMUZ YAPILACAKTIR.SAYGILARIMLA.ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI VE ORTAHİSAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKAN ADAYI ÖMER HAKAN USTA

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160