banner277

MHP Trabzon Teşkilatı Bayramda Kenetlendi

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Milliyetçi Hareket Partisi MHP Trabzon Teşkilatı Kurban Bayramının üçüncü gününde Bayramlaşmak için İl Başkanlığında bir araya geldi.

MHP Trabzon Teşkilatı Bayramda Kenetlendi

MHP Trabzon Teşkilatı Bayramda Kenetlendi

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Trabzon Teşkilatı Kurban Bayramının üçüncü gününde Bayramlaşmak için İl Başkanlığında bir araya geldi. MHP İl Başkanlığındaki Bayramlaşma Törenine MHP İl ,İlçe Teşkilatları ,MHP İl Kadın Kolları ,Ülkü Ocakları İl ,İlçe Teşkilatları ile partililer katıldı.  MHP İl Başkanlığında bayramlaşma sonrası Tatlılar ,Çikolatalar yendi Çaylar içildi hoş sohbet edildi. Bayramlaşma Törenine MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanısıra ,MHP İl Kadın Kolları Başkanı Gülen Demir ,İlçe Parti Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri,Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Bostan,MHP Eski İl Başkanlarından Muammer Demeli ve yönetim Kurulu Üyeleri,Ülkü Ocakları Eski İl Başkanları Vursay Altaş ile Mihrab Altınışık ile Partililer katıldı. 

MHP İL BAŞKANI TARIM'A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Milliyewtçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'a MHP İl Teşkilatı tartafından Süpriz doğum günü kutlaması yapıldı.Başkan Tarım için özel olarak yaptırılan Yaşgünü pastasındaki mumları üfleyerek smndürdü. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 20:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273