banner277

KTÜ'DE ÖĞRENCİ KONSEYİNİN BASKISI SONUÇ VERDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Pedagojik Formasyon Sınavlarında yapılan hatalar, öğrenciler lehine düzeltildi.

KTÜ'DE ÖĞRENCİ KONSEYİNİN BASKISI SONUÇ VERDİ

 KTÜ'DE ÖĞRENCİ KONSEYİNİN BASKISI SONUÇ VERDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Pedagojik Formasyon Sınavlarında yapılan hatalar, öğrenciler lehine düzeltildi. 
        
KTÜ Öğrenci Konseyi yapmış olduğu baskılar sonuç verdi . KTÜ Öğrenci Konseyi başkanı Hüseyin yavuz imzalı gelen yazıda baskıların sonuç verdiği ve Öğrencilerin haklarını geri aldığı yönünde işte o yazı. 30.01.2016 Cumartesi günü gerçekleştirilen ve bahse konu sınavlardan biri olan Ölçme Değerlendirme Sınavı'ndaki hatalarla ilgili yapmış olduğumuz girişimlerden sonuç almış bulunuyoruz. Daha önce de belirttiğimiz 23,24,25,26 ve 27'nci soruların iptaliyle oluşan mağduriyet, sevgili hocamız Fatih ORÇAN tarafından sabit değerlendirme yapılması kararıyla giderilmiştir. Yine aynı gün cevap anahtarıyla alakalı sorun olan Eğitim Bilimine Giriş Sınavı da ertesi gün saat 14.00'te tekrarlanarak öğrenci kardeşlerimizin sınava girişi sağlandı. Hocalarımıza anlayışı, iyi niyeti ve adaleti gözeten bu davranışlarından dolayı teşekkür eder bu hassasiyetin tüm hocalarımıza örnek olmasını arzu ederiz.

Saygılarımızla

KTÜ ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANLIĞI
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 00:57
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273