banner277

Köseoğlu ;Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari‘de gönüllere girdi

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı’na atanan Av.Ayşe Sula Köseoğlu yeni görevine hızlı başladı .

Köseoğlu ;Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari‘de gönüllere girdi

KÖSEOĞLU GÖNÜLLERE DOKUNDU 
25-26 dönem Ak Parti Trabzon Milletvekili AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari İl ve ilçelerinden sorumlu olan Av.Ayşe Sula Köseoğlu ,bu iller ve bağlı ilçelerinde

Kars ili merkez, Arpaçay, Selim, Susuz, Sarıkamış, Kağızman, Akyaka ve Digor ilçeleri

IĞDIR Merkez ve Tuzluca, Aralık ve Karakoyunlu ilçeleri 

Ağrı merkez ve Doğubeyazıt, Diyadin, Taşlıçay, Hamur, Patnos, Eleşkirt. Tutak ilçeleri, Dedeli ve Yücekapı beldeleri'inde sürdürdüğü temasları tamamlayarak Trabzon’a döndü . Bir süredir Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari İl ve ilçelerinde ,Valiler ,Belediye Başkanları ,Kaymakamlar ve Ak Parti Teşkilatları ile toplantı üstüne toplantı yaparak teşkilatları 2023 seçimlerine hazır hale getirmek için çalışmalarını sürdürdü . Siyasette Enerjisi ile varlığını kabul ettiren nadir şahsiyetlerden olan Köseoğlu Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari İl ve ilçelerinde çalışmaları Ak Parti Teşkilatları ,kamu ,kurumların gönlüne dokunarak kendisini kabul ettirmeyi başardı . 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 08:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273