banner277

Genç'ten Bayramçavuş'a teşekkür

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş'u ziyaret etti.

Genç'ten Bayramçavuş'a teşekkür

 Genç'ten Bayramçavuş'a teşekkür

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş'u ziyaret etti. Bayramçavuş'a Ortahisar ilçesinde Karayolları tarafından yapılan yol çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Genç, "Karayolları, başta tüneller olmak üzere şehrimizde büyük yol projeleri gerçekleştiriyor. İlçemizde Karayolları ağında kalan yollardaki çalışmalarından dolayı bölge müdürümüze teşekkürlerimi iletiyorum. Özellikle Akyazı ve Deliklitaş tünelleri ile diğer yol projeleri Trabzon'da trafik sorununu önemli ölçüde azaltacak büyük çaplı projeler. Kaşüstü'nde yapılan dalçık projesi de burada yaşanan trafik sıkışıklığını önemli ölçüde azaltacak bir projedir. Müdürlüğümüz ilçemizde yol sorunlarını bitirmek için hummalı bir çalışma yürütüyor. Biz de Ortahisar Belediyesi olarak en önemli hedeflerimiz arasına görev süremezin bitimine kadar yol sorunlarını tamamen bitirmeyi koymuştuk. Bu kapsamda Karayolları'yla aynı hedeflere ulaşmak için çalışmalar yürütüyoruz." diye konuştu.

"CİDDİ MİKTARDA ASFALTLAMA YAPILDI"

Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş da ziyaretinden ötürü Başkan Genç'e teşekkür ederek, "Ortahisar Belediyesi'nin özellikle ilçe genelinde başlattığı asfaltlama ve betonlama hamlesinden son derece memnunuz. Belediye, kurulduğu günden bu yana kendi imkanlarıyla çok ciddi miktarda asfaltlama ve betonlama yaptı. Özellikle yüksek mahallelerin yol problemlerini en aza indirmek için olağanüstü bir gayret gösterdi. Ve birçok mahallenin yol sorununu çözdü." sözlerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 14:01
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273